Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy élitek túl ha van családo...

Hogy élitek túl ha van családotok (férj és gyerekek) de mégis az első szerelmeteket szeretitek?

Figyelt kérdés
Volt egy szerelmem akit még mindig szeretek de nem olyan könnyű a helyzet mert családom van ,a férjemet is szeretem de másképp ,volt valaki ilyen helyzetben?
2010. dec. 7. 23:52
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
58%
Nem voltam, mivel soha nem értem be kevesebbel a nagy szerelemnél.
2010. dec. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
86%
Én nem tudtam volna úgy hozzámenni egy másik pasihoz, és gyerekeket szülni neki, hogy közben mást szeretek szerelmmel. Xar lehet így élni :(
2010. dec. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Sajnos az élet nem úgy hozta hogy együtt legyünk és most hogy újra láttam nagyon felkavart.Csak rá tudok gondolni.Ha rágondolok úgy kalapál a szívem hogy majdnem kiugrik.Nem akarom elhagyni a férjem vagy ilyesmi de szeretnék valahogy túl lenni ezen mert nem akarom hogy a házasságom tönkre menjen.Miért kavar fel ennyire?Még az ágyban is csak rá gondolok.
2010. dec. 8. 00:08
 4/30 anonim ***** válasza:
77%
ez a legrosszabb rémálmom, borzalmas lehet hogy mást szeretsz.
2010. dec. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
85%

Valamiért lelkileg nem zártál vele kapcsolatban.

Szereted még őt de valószínüleg nem úgy mint anno, csak minden porcikad emlékszik jelenleg.

Nekem volt hasonló, és százszor kellett újra gondoljam és éljem a dolgokat ahhoz, hogy mindent kockát zárni tudjak.

Elég valószínű, e miatt a "zárás hiány" miatt is vagy abban a helyzetben, hogy "nem tudod" úgy szeretni a férjedet.

Én azt javaslom, hogy menj el egy jó kineziológushoz, és az majd segít abban, hogy helyre tedd a dolgokat.

Ha lelkileg tudsz majd zárni, egész másképp fogod már látni a dolgot és tudod majd "kivülállóként" szemlélni a volt kapcsolatot, és már nem fog zavarni ha esetleg összefuttok.

Nekem nem volt szükségem kineziológusra de nállad a gyerek és férj miatt komolyabb a helyzet.

Meg kell oldjad! Ne habozz elmenni, segíteni fog!

2010. dec. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
53%

Én csak azt tudom, hogy pontosan emiatt talán soha nem lesz senkim már, mert nem érem be kevesebbel... Azt hiszem sosem fogom elfelejteni ŐT. :(

(Kineziológushoz szerintem ne menj, csak ha van egy rakás felesleges pénzed a nagy semmire)

2010. dec. 8. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Meddig voltál együtt az első szerelmeddel? Nem lehet, hogy ez csak egy fellángolás csupán?
2010. dec. 8. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
62%

Ez erdekes. A sziv nem tud 2 szeretni pl. Egy hazassagkotesnel mar a szeretet lesz az, ami osszekoti a 2 szemelyiseget, tehat igy nem tudom, hogy Te hogyan tudtal hozza menni egy olyan emberhez, Akit nem szerettel!

Neked eloszor lekellett volna zarni az elso kapcsolatot belul, s aztan azt elfelejteni,"eltemetni" es csak azutan elkezdeni egy uj kapcsolatot.

Elj a jelenben, fogadd el a jelenlegi parodat, ertekeld azt, hogy O felesegul vett es Veled szeretne leelni az eletet, s ne sirass, vagy ne vagyj egy olyanra, Aki Teged elhagyott, nem vallalt fel!

2010. dec. 8. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
89%
Én úgy élnék túl egy ilyen helyzetet, hogy arra gondolnék, csak az én hibám az egész. Hiszen én áltattam a férjemet azzal, hogy szeretem, én mentem hozzá, én szültem neki gyereket. Én a magam részéről viselném a következményeket a helyedben, mert nem lenne igazságos ha a gyerekek szenvednének azért mert mind a férjedet, mind saját magadat azzal áltattad, hogy szerelmes vagy. A gyerekek megérdemlik, hogy teljes családban nőjenek fel. Ha egyébként jó a házasságod (nem egymást marjátok folyton), akkor semmiképpen ne tedd tönkre! Persze mindenkinek joga van a boldogsághoz, de nem lehetsz olyan önző szülőként, hogy mindenkit feláldozol a saját boldogságod érdekében.
2010. dec. 8. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
73%

"Hogy élitek túl ha van családotok (férj és gyerekek) de mégis az első szerelmeteket szeretitek?"


NEm emgyek férjhez és főleg nem szülök gyereket olyan férfinak akibe legalább az első pár vében nem vagyok szerelmes!

2010. dec. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!