Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mondanátok egyedi ajándék...

Mondanátok egyedi ajándék ötleteket karácsonyra?

Figyelt kérdés
Barátnőmnek venném(lány vagyok) aki 20 éves. Nem szeretnék átlagos dolgokat mint pl parfüm, könyv stb. Viszont max. 2 ezer forintig. Amit lehet róla tudni: egyetemista,szeret bulizni,rajzolni,olvasni,pasizni :) Már szétnéztem a netes ajándékboltokban, viszont a szálítással együtt azok nagyon drágák nekem. Köszi a válaszokat.
2010. dec. 8. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Bulizni, pasizni? 12-es csomag óvszer.


Ezt elég ritkán adják Karácsonyra. Ha viszont szeret olvasni, akkor miért nem akarsz neki könyvet venni? Ha nem valami albumot, vagy "divat"szerzők "divat"könyvét akarod megvenni neki, akkor nagyon személyes ajándék lehet belőle, és a keretből is kijössz.


Persze ehhez neked is elég olvasottnak kell lenned.


Rajzeszközt nem kapsz olyat, ami jó is lenne ennyi pénzért, illetve "fogyóanyag", amit ebből lehet venni.


Szóval könyv.

2010. dec. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egy kép a barátjáról, egy menő ruhadarab, egy friends forever párna, vagy bármi.
2010. dec. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy életre szóló élmény. Ha lehet pozitív. Ha nem... Mennyit ér ez a barátság? :D


Szóval inkább menjetek és mulassatok egy jót ebből a pénzből, szerintem. És mondd el, hogy ez most a karácsonyi ajándéka egyben! :P

2010. dec. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az igazi egyedi ajándék szerintem személyreszabott.

Viszont ehhez jól kell ismerni a másikat.

Ha figyeled, miket mond, lehet, hogy hallasz valamit, amit szeretne. Na annak tuti örülni fog.

Nem gyűjt valamit? Én például imádom a legyezőket, és nagy örömet szerez számomra, ha a barátnőmtől egy legyezőt vagy legyezőtokot kapok. Szerintem ez is egyedinem számíthat, jóllehet nem a két kezével készítette, de tudja, hogy nagyon örülök neki.

Ha drága egy termék a szállítással, próbáld meg személyesen átvenni. Általában Budapesten vannak az átvételi helyek, de nem mind. Ha van ismerősöd az adott városban, vagy aki odautazik, őt megkérheted, hogy vegye át.

Szállításra szuper a Volánbusz is, anyukám rendszeresen küld úgy csomagot, hogy odaadja a sofőrnek, én meg kimegyek a pályaudvarra, amikor érkezik a busz, és amikor mindenki leszállt, elkérem a sofőrtől. Főleg akkor jó, ha valami gyorsan kell :D És ingyen van, vagy max. egy csokit vagy valamit adsz a sofőrnek.

2010. dec. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!