Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ajándékötletek olyan pasinak...

Ajándékötletek olyan pasinak akinek a hobbija a zenélés? (szinti, basszusgitár)

Figyelt kérdés
minden érdekel:könyv,jó cd,zenész kütyük,újdonságok...én sajnos nem értek hozzá
2010. dec. 9. 12:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Egy jó metronóm vagy hangológép mindig szuper, ha még nincs neki.

Gitártartó is jó lehet.

Esetleg olyan dalok kottája, amit szeret.

2010. dec. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én gitáros apukámnak fém pengetőt gravíroztattam.
2010. dec. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

kottatartó,ha nincs, basszusgitár húr,esetleg valami jazz cd, ha szereti(egyéb cd-k), pengetők

[link] itt nézhetsz könyveket :)

2010. dec. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
gitár állvány ;-)
2010. dec. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jó tanács: semmi zenével kapcsolatos, amire szüksége volt, már megvette magának, olyat, amilyenre vágyott.


Szintén zenész :)

2010. dec. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, abban igaza van az utolsónak, hogy lehet, hogy már megvette magának azokat a dolgokat, amiket javasoltunk itt (első vagyok). De nem feltétlen mindent.

Nekem pl. a metronómom nagy boldogságot okozott, mert gyönyörű és tényleg kellett is. És nem volt pénzem rá.

A kottákkal szintén úgy vagyok, hogy letöltöm, lemásolom, amit játszom, de azért egy szép kiadású, eredeti kotta mindig elbűvöl.

Persze az is kérdés, mennyi pénzed van, mert ezek elég drága dolgok.


Azt javaslom, hogy valahogy szedd ki belőle, mire vágyik, minél pontosabban. Ha például úgy döntesz, hogy veszel neki egy húrkészletet, akkor derítsd ki, melyik fajtát tartja a legjobbnak és azt vedd meg neki.

2010. dec. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat,nagyon sokat segítettetek :)

sajnos én tényleg nagyon nem értek hozzá,nem tudtam mi az a metronóm és hangoló,utánanéztem :)

és azt nézem,hogy KORG márkájú szintije van,amibe ez a dolog lehet be van építve...

persze fogalmam sincs róla,lehet nagy butaságot mondok...

szerintem párom is olyan típusú,mint az első hozzászóló,ő is töltöget le,és örül minden zenéléssel kapcsolatosnak,pengetője van egy csomó,de mindig vesz mégis...

a drágább dolgokkal egyetlen bajom van (és nem az áruk,mert gyűjtöttem a pénzt rá,hogy valami ilyesmit tudjak venni :)) csak az,hogy én nem értek hozzá,és nem akarok neki rosszat venni...

igazából meglepetést akartam szerezni...de így talán jobb ha megkérdezem,mit szeretne,és milyet...

húrokat is akart venni,még a hangszer börzén is voltunk a syma csarnokba...csak arra se emlékszem ott mit mondott milyet szeretne :)

a szintihez a széke összetört,azóta se vett ahhoz valót,és azt is szeretne,esetleg erre ötletek,hol tudok venni?

persze ez az,amit elég nehéz rejtegetni karácsonyig :)


ja,és bocs ha valami butaságot írtam,csak megpróbálok infókat gyűjteni,így mégis ha megkérdezem mit szeretne,legalább nekem is lesz fogalmam róla,hogy miről beszél :)

2010. dec. 9. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!