Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az okosabb eljárás szerinte...

Mi az okosabb eljárás szerintetek, ha a férjemmel nem tudommegértetni, hogy keveset van itthon? Az, ha "fenyegető" összepakolást és lelépést ígérek, vagy ha csendesen tűrök és kitartok, és szépszóval próbálkozom?

Figyelt kérdés
Nem kicsapongó, hanem túl sokat dolgozik.
2010. dec. 11. 12:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ha meg kevesebb lesz a pénz hisztizel hogy miért nem vesz meg ezt meg azt.Sosem jó ami van.
2010. dec. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Figyu, szerintem ez egyáltalán nem vészes, amit írsz! Reggel 6-kor megy és este 6-kor jön. Vannak ettől sokkal "cifrábbak". Az én férjem is sokat dolgozik Ő 7-kor indul és kb. fél 6 körül van itthon, ha éppen nincs semmi külön intéznivaló. Ő intézi a nagybevásárlást hetente egyszer, ha valamit venni kell, de én nem tudom vagy nincs rá időm, akkor azt is intézi, szóval nem ritka, hogy 7 körül ér csak haza. Arra mindenképp figyel, hogy a fürdetésre (2,5 éves a kislányunk) otthon legyen. Rossz néha, de sajnos manapság szinte mindenki sokat dolgozik. Ne hisztizz, próbálj meg leülni vele megbeszélni, hogy át tudja-e valamennyire szervezni az idejét.
2010. dec. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ez még nem is annyira gáz. :)
2010. dec. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Na, jött már nem hasznos válasz is, nem hisztizek, nem is ismertek. Köszi.
2010. dec. 11. 19:58
 15/16 anonim ***** válasza:

"Kibirnad anyagilag, hogy kevesebbet dolgozzon"!

Tudod ez lehet, hogy igy van, de nem biztos az, hogy a parodnak lehetosege van erre, mivel ma mar nem ugy mukodik, hogy 8 orat ledolgozza, s "viszlat", hanem 10-12, de meg 16 orat is dolgozniuk kell, s ha nem, akkor elbocsajtas pl. es egy uj embert hoznak.

Hidd el, hogy nagyon nehez ez, es a legtobb parkapcsolatban nem kis megprobaltatas ez, hogy kibirjuk ezt ugy, hogy ne menjen ra a hazassagunk. Tehat inkabb egyutterzoen viselkedj, es probalj olyan megoldast talalni, hogy ne menjen tonkre a hazassagotok! Hiszen a parodnak is hianyzol es szeret, talan csak faradt.

2010. dec. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
14.54-es vagyok. Bocsáss meg, nem megbántani akartalak a "hisztizéssel", de te írtad, hogy "fenyegető" összepakolást csinálsz, hogy változtassa meg a helyzetet, hát szerintem ez egy férfi szemében mindenképp hiszti, ezzel nem érsz el semmit. Én segíteni akartam csak, sajnálom, ha nem láttad benne a lényeget. De még egyszer mondom: sorry.
2010. dec. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!