Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik neked a Melinda név?

Tetszik neked a Melinda név?

Figyelt kérdés
2010. dec. 11. 12:56
1 2 3 4
 11/34 anonim válasza:
59%

Én szeretem ezt a nevet (engem is így hívnak), nem tartom a legszebb névnek, de szeretem mert lágy hangzású, finom (köze nincs a hivalkodáshoz és a közönségességhez, nem akar az lenni) egyébként pedig nem értem miért kell egy nevet részeire bontani Mell-inda, ahogy valaki írta, amúgy egy L és nem kettő, tehát szó sincs mellekről!! Egyébként külföldön is így írják, mivel nem magyar névről van szó.

Szóval én szeretem, sokféleképpen lehet becézni, édesapám találta ki, ő ragaszkodott hozzá, és eddig én csak 1x találkoztam Melindával, tehát azt sem mondanám, hogy valami elképesztően gyakori név és emmiatt unalmas.

Mondhatnék csak saját tapasztalatomból 3-4 nevet, de akár férft is, amelyekből egy középiskolai osztályban 3 is volt, majd az egyetemen is, de nem akarok senkit sem megsérteni, ahogy azt a harmadik válaszadó tette a Melindákkal.

2010. dec. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
81%

Kedves 13:22

Én vagyok a harmadik válaszoló, és kifejezetten odaírtam, hogy nem akarom megsérteni a Melindákat. Én spec külön tudom választani a nevet az embertől, és engem egyáltalán nem befolyásol a név. A legjobb barátnőmet is így hívják, mégsem tetszik :S

Leírtam a véleményem, de nem kell kiforgatni, ahogy te tetted. Egyrészt ez az egy l- két l dolog a mell-indánál... Hallottad már azt a szót, hogy asszociáció? Köze nincs egymáshoz, hogy a valóságban hogy írsz valamit, és mi jut róla eszedbe. Ezt jelenti az asszociáció.

Ha magadra vetted és nem tudtad úgy értelmezni a kommentemet, ahogy szántam, akkor sajnállak. Nem szántam sértésnek, mint ahogy nincs is semmi bajom a név viselőivel. De mber vagyok, és nem tehetek róla: eszembe jutnak dolgok a nevekről. Még a sajátomról is.

2010. dec. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim válasza:
71%
Nekem ilyen brazil szappanoperák jutnak róla eszembe. Nem akarok sértő lenni de inkább olyan romás hangzása van. :s
2010. dec. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
45%
mar megint kezdodnek ezeke h tetszik xy nev?
2010. dec. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
70%

Nekemis mindig az jut eszembe h mell inda:D

deamúgy nemrossz név

2010. dec. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
70%
Nem. Uncsi, elcsépelt.
2010. dec. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
76%
Semmi gond vele, abszolút szép név, csak nem vagyok szerelmes belé.
2010. dec. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
63%
Unalmas, rideg, negatív.
2010. dec. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
93%
A legszebb nő, akit valaha láttam, épp egy Melinda volt. Ráadásul nagyon okos, igényes, és intelligens. Nekem, ha hallom azt a nevet, mindig ő jut eszembe. Hát az a nő köszönőviszonyban sincs az általatok említett negatív tulajdonságokkal, a cigányokkal meg végképp nem. Egy Szamanta vagy Pamela igen, de a Melinda teljesen más. Ha minden Melinda olyan, mint ő, akkor a Föld legtökéletesebb női:) Ja, más Melinda nevű ismerősöm nincs, nem tartom tucatnévnek.
2010. dec. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
86%

Ja, hát ha a név viselőit nézem, én is csak jókat írhatok. A legjobb barátnőm, pár közeli ismerősöm és néhányan a nagy rokonságban... :)

De a kérdés a névről alkotott véleményre irányult, nem a viselőire. Én kettéválasztottam. Lehet, hogy hiba volt... :)


Harmadik voltam.

2010. dec. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!