Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Beadhatom írásban tett vallomá...

Beadhatom írásban tett vallomásomat+egy támadásról készült felvételt illetékmentesen a békítő meghallgatást követő tárgyalás előtt a Bíróságra?

Figyelt kérdés
Megvádoltak,én viszontváddal éltem a meghallgatáson,ami mindkét részről a vád fenntartásával zárult.Azonban több oldalnyi sérelmem van a feljelentővel szemben,amit írásban rögzítettem,nehogy kifelejtsek vmi fontos történést.Nem tudom,van -e lehetőségem még a tárgyalás előtt az írásbeli vallomásomat+ az ügyhöz kapcsolódó ipari kamerás -bizonyító értékű -felvételt csatoltatni az ügyhöz,vagy csak a tárgyaláson tehetek vallomást?A felperes vallomása ugye automatikusan jegyzőkönyvbe lett véve a feljelentésemkor,a meghallgatáson pedig nem volt lehetőségem kibontakozni,mert ott gyakorlatilag csak felvették az adatokat az azt követő tárgyalásra.Azért szeretném ezt,hogy a bíró már az én vallomásomat is ismerve kezdje a tárgyalást.A válaszokat előre is köszönöm!
2009. jan. 21. 01:07
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Nincs ugyveded aki segitene neked? Kerdezd meg a jogiforum.hu-n, valaszolni fognak ugyvedek.
2009. jan. 21. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
SZINTÉN EGY ÜGYVÉD TANÁCSÁT JAVASOLNÁM.DE SZERINTEM BENYUJTHATOD MÉG A TÁRGYALLÁS ELÖTT.
2009. jan. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha az idézést megkaptad már, akkor olvasd el. Benne van egyértelműen, hogy a tárgyalás időpontjáig, de legkésőbb a tárgyaláson fel kell tárnod a bizonyítékaid. Tehát ELŐTTE bármikor megteheted, bemész panasznap és jegyzőkönyvbe mondod, leírod és az ügyszámra hivatkozva beküldöd postán vagy bármi egyéb úton. A lényeg LEGKÉSŐBB a tárgyalásig legyen meg. Jobb minél előbb.
2009. jan. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Idézést még nem kaptam,köszönöm a segítséget minden hozzászólónak!
2009. jan. 22. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!