Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vett mar 360 fokos fordulatot...

Vett mar 360 fokos fordulatot az eleted egyetlen masodperc alatt? Leirnad nekem?

Figyelt kérdés
2010. dec. 14. 15:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
87%
Igen! Abban a másodpercben, mikor a terhességi tesztemen kirajzolódni véltem a később meg is erősödő pozitív jelet! :)
2010. dec. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Koszonom, aranyos vagy, de en meg varok a "nagy csapasra". :) Remelem pozitiv lesz. Reszvetem az anyukas hozzaszolonak. :(
2010. dec. 14. 16:31
 13/16 anonim ***** válasza:
95%

Közölték, hogy autoimmun beteg vagyok. Hát, nem kívánom senkinek. Már megbékéltem egyébként, meg minden.

Meg meghalt egy barátom. Érdekes, az erősebben él bennem, mint a betegségem...


21/L

2010. dec. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
86%

Szerelmi bánat, sokáig itthon nyalogattam a sebeimet, csontvékonyra fogytam (képtelen voltam enni). Aztán felszívtam magamat, hogy ha már a pasik terén nem akar semmi összejönni, majd halálra keresem magam és örülök a pénzemnek. Elkezdtem napi 14-18 órákat dolgozni, ebbe fojtottam a bánatom. Gyorsan jöttek a sikerek, sportolni is elkezdtem, úgyhogy teljesen kivirultam.

Ekkor visszatért az, aki miatt korábban szomorkodtam. Most már a férjem.

Mondjuk most éppen munkám nincs, de már rajta vagyok a megoldáson :)

2010. dec. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm a részvétedet!!! Jól esik! Az "anyukás hozzászóló".
2010. dec. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Amikor eldöntöttem, hogy erősebb vagyok az anorexiánál, túl tudok lépni a múlton, és igenis meg fogok gyógyulni. Mára férjem és két csodálatos kislányom van, elmondhatatlanul boldog vagyok! :)
2012. aug. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!