Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik, hogy ennyivel megúszt...

Létezik, hogy ennyivel megúsztam volna?

Figyelt kérdés
3 évig voltam szerelmi kapcsolatban egy férjjel. (nem szeretői, szerelmi) És pár hete lebukott, mert nem törölt ki egy smst a telefonjából. Aztán irt nekem egy levelet a férj hogy veszély van, lebukott. Majd a felesége keresett meg telefonon, hogy találkozzunk. Elmentem beültünk egy kávézóba tök nyugodtan, beszélgettünk. Azt mondta nem engem tart hibásnak, én csak egy naív kislány vagyok ebben a történetben, hanem a férjét meg magát. A férjét, aki már többször is megcsalta, de van négy gyerekük. Én akkor tudtam meg hogy négy gyerekük van, mert én csak kettőről tudtam. Persze nem ez a lényeg, háromnegyedórát beszélgettünk a nővel, én kb rettegtem hogy felkutatja a szüleimet, vagy leönt sósavval megveret ehhez képest csak ennyi. Úgy ültünk ott mint két barátnő el sem akartam hinni, kedves volt, megértő. Ha velem ilyet csináltak volna minimum összevertem volna a férjem. Még a kávét is fizette. Csak egyet kért hogy többet ne keressem a férjét se telefonon se személyesen. Egyébként 20 évvel idősebb nálam ez a nő. Olyan hihetetlen..Persze azóta megszakadt a kapcsolat a férjjel, egyébként pedig nekem ő egy nagy szerelem volt, egy évig udvarolt előtte, addig ellen tudtam neki állni, amíg belementem. Ahhoz képest hogy itt miket olvasok a neten, hihetetlen. Az volt az első alkalom és az utolsó is hogy személyesen láttam a feleségét, csodálatosnak találtam a kedvességét, és mélyen szégyeltem magam mellette, szinte eltörpültem. Most párterápiára járnak úgy tudom. Ez csapda volt, vagy a feleség tényleg ennyire könnyen vette? Azóta is tartok a bosszútól, pedig már nincs rá ok hiszen nem találkozunk.
2010. dec. 15. 19:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem el kell hinned, hogy vannak még normális emberek is. Neki most nagyobb fejtörés az,hogy a házasságát hogyan hozza rendbe, mint az, hogy bosszút forraljon ellened. Mivel megkért, hogy ne keresd őket, ezért az ügy innentől kezdve lezártnak tekinthető.
2010. dec. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg, vannak normális nők is.

Megkérdezhetem, hogy hány éves vagy?

2010. dec. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
92%
Mit tanultál az esetből? Nős pasival soha ne kezdj! :) Örülj, hogy ennyivel megúsztad!!!Bár szerintem is inkább a férje a hibás és ezt a nő is beismerte!!!
2010. dec. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem tudod feltételezni, hogy egy FELVILÁGOSULT gondolkodású hölggyel volt dolgod? Aki nem süllyed le holmi pitiáner bosszúállás vagy mocskolódás szintjéig. Szerintem egy intelligens és normális értékrendű valaki, aki tisztában van vele, hogy semmire nem menne az acsarkodással.
2010. dec. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg egy értelmes, normális nő aki komolyan is gondolta amit mondott. Már miért lenne csapda, azt szerette volna hogy ne keresd a férjét és így is van.

Lehet hogy 20 év múlva te is máshogy látod majd a dolgokat, örülj neki, hogy jól végződött és szép emlék marad, nem szörnyű.

2010. dec. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
93%

"Ha velem ilyet csináltak volna minimum összevertem volna a férjem"


Jó emberek-rosz emberek.

Sztem te tudod, melyik táborba tartozol.


Vannak normálisak a világon, ezt miért veszed ekkora csodálattal? A nőnek kb. 20x annyi sütnivalója lehet mint másnak...

2010. dec. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Korrektül, intelligensen, okosan kezelte a dolgot. Ritka az ilyen.
2010. dec. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki süllyed le bizonyos szintre.....ez a nő nem tette, a történetben neki van leginkább intelligenciája és hatalmas tisztelet neki!
2010. dec. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez a nő okos. Nem fog semmit csinálni veled, csak hagyd őket békén és kész.
2010. dec. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
a nő ismeri a férjét és intelligensen kezeli a dolgot. tudja hogy te csak egy futó kaland voltál mint ahogy a többi szerető is. a férj mégis a feleségt választja mindig. nem véletlenül.
2010. dec. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!