Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjem kisgyerekével meg KELL...

Férjem kisgyerekével meg KELL ismerkednem, ha eddig megúsztam?

Figyelt kérdés
4 éves házasok vagyunk, tiszteletben tartom, hogy rendszeresen látogatja,hisz az apja,de én el szeretném kerülni a találkozást!!!
2011. júl. 27. 17:37
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Miért?
2011. júl. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg kellene ismerkedned a kisfiúval.
2011. júl. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Előbb-utóbb úgyis úgy hozza a sors, hogy összefuttok.
2011. júl. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan ismerd meg, szeretni fogod, ha a párodat szereted. Persze, ha az anyuka nem uszítja.
2011. júl. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Kelleni nem kell, de szerintem nem ártana. Mégiscsak a férjed életének a része. Az a gyerek nem tehet semmiről, ezt is figyelembe kellene venni. Én speciel ki sem bírnám, hogy ne ismerjem, de hát nem vagyunk egyformák.
2011. júl. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem szereted a gyerekeket? Vagy félsz mi szólna hozzád?

Szerintem igazán nem baj, ha megismeritek egymást. Találkoztok bemutatkoztok, és ennyi. De ha nem szeretnéd, akkor nem kell, mert úgy csak rossz sülhet ki belőle

2011. júl. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
A férjed nem haragszik ezért? A gyereket nem csak látogatnia kellene,hanem közös programokat is csinálni a gyerekkel! Ha szereted a férjed,akkor a gyerekét is szeretned kellene.
2011. júl. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Miért félsz ennyire? A nővérem párjának a fia kb. 15 volt, mikor ők összejöttek. A fiú sokszor ott alszik náluk és szereti a nővéremet. Nagyon örült annak is, h összeházasodnak.
2011. júl. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes házasság lenne ha életed végéig nem akarnád látni a saját gyerekét....az ő része, életének része, nem is értem hogy nem találkoztál vele eddig. Ez olyan mintha a férjemnek mondjuk sosem akarnám ismerni a hobbiját, vagy nem érdekelne mi a kedvenc kajája/bármije. 4 éven át.....szinte hihetetlen.


Elkerülni nem tudom hogy lehet, mindenesetre nem tartom sem okos, sem fair dolognak.

2011. júl. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég fura részedről. Azt megértem, hogy soha nem fogod szeretni őt saját gyerekedként, de valószínűleg az a gyerek a férjed életének egyik legfontosabb része, és te kizárod ezt a részt az életedből. Én nem viselném el túl sokáig ezt a páromtól. Olyan, mintha gyűlölnéd, hogy van egy gyereke..
2011. júl. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!