Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám bebizonyítani,...

Hogyan tudnám bebizonyítani, hogy érettebb vagyok az én korosztályomhoz képest? 14/L

Figyelt kérdés
Elég sok mindenen keresztül mentem már eddigi életem során...sokkal több mindenen, mint a kortársaim. Vannak akik tudják, hogy érettebb vagyok, de mégis mindenkinek hogy tudnám bebizonyítani? pl.: van egy fiú aki szeretek...de 4 évvel idősebb, mint én...neki is szeretnék bizonyítani. És szerintetek a 4 év az sok? ( értelmes válaszokat kérek) És köszönöm előre is.
2010. dec. 17. 10:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ebben a korban a négy év nagyon sok. Teljesen mást vártok egy kapcsolattól. Neked még a kapcsolatnak a kézen fogva sétálgatást és maximum a csókot kellene hogy jelentse, egy 18 éves fiú viszont már rég szexuális kapcsolatra is vágyik. Ha 10 évvel idősebbek lennétek mindketten, akkor nem lenne sok, de így igen.
2010. dec. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha érettebb vagy, akkor tudod, hogy nincs szükséged senkinek sem bizonyításra. Vagy amilyen vagy, ha kellesz így valakinek kellesz, ha nem nem.
2010. dec. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

HA érettebb vagy a korosztályodnál akkor elvileg tudod a választ

4 év múlva nem lesz sok a 4 év korkülönbség, de most még az

2010. dec. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
35%
szerintem egyáltalán nem sok az a 4 év
2010. dec. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
78%

Ezen az oldalon mindenki értettebb a koránál.Tök jó:)

A valóságba mégis az ellentétje mutatkozik folyton..Énis átéltem már egykét olyan dolgot, amit sokan egész életükbe nem fognak, mégse beszélek mindig arról, hogy érettebb vagyok.Ezt vagy látják rajtad, vagy nem

16L

2010. dec. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
nem hangoztatod lépten-nyomon h te érettebb vagy. mindenki ezt mondja magáról nem tűnt fel? Mindenki viszont mégsem lehet érettebb a korosztályánál...Na mindegy, de szerintem ne akarj bebizonyítani semmit, gondolod, h ha elé tolnál egy papírt, amiben pszichológus igazolja h érett vagy, akkor megszeretne? NEM. légy önmagad és vagy kellesz neki vagy nem
2010. dec. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
ha érettebb vagy, akkor nem akarod bebizonyítani
2010. dec. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Én 21évesen elég sok mindent átéltem, ellenben nem mondhatnám, hogy érettebb lennék. Maximum más hogy gondolkodom 1-2 dologról, de ez mindenkire igaz.
2010. dec. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
93%

Mert miben vagy érettebb?Igazuk van az előttem szólóknak, ha valóban az lennél, nem tennél fel ilyen kérdést!!

14 évesen már mostam-főztem-takarítottam(nap mint nap)

16 évesen kezdtem dolgozni, suli mellet.

18 évesen gyereket szültem.

Szüleim elváltak, sokkal fontosabbnak tartottam a munkát, a család alapítást mint a bulizást.Bulizni ritkán, leginkább alkalom (szülinap, szilveszter, ballagás) miatt jártam.

Az osztály társaimnak, ezzel egy időben az volt a legnagyobb problémájuk hogy anya nem enged bulizni, és ha nem volt tiszta pohár nem ittak mert azt se tudták hogy kell elmosogatni.

Még sem érzem azt hogy érettebb vagyok a korom nál. legfeljebb más életfelfogású.

Az meg hogy sok-e a 4 év,neked kell érezned!!A párom 16 évvel idősebb nálam, nem érzem úgy hogy nekem sok lenne.Van akinek viszont a 2 év is sok.

2010. dec. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
93%
szia! 21 éves vagyok, és olyan dolgokat éltemet át amit más sose fog, vagy 40-50 évesen se élt meg. Hidd el, az hogy valamiben érettebben gondolkodom, meg másképp állok néhány dologhoz, és másképp is gondolkodom róla, nem vagyok érettebb a koromnál.Persze van olyan eset amihez komolyan állok hozzá de ugyanolyan gyermek lelkű vagyok, mint 16-17 évesen. Arra szeretnék kilyukadni, hogy attól, hogy érettnek érzed magad, nem jelenti azt, hogy az is vagy, 14 évesen fiatal vagy egy 18 éves sráchoz. 3-4 év múlva ez a kor különbség már egyátalán nem fog számítani.Figyelj maradj gyerek, ne akarj túl hamar felnőni. A felnőtté válás nem csak azt jelenti, hogy a szülő nem mondja meg mit csinálhatsz, meg hogy azzal jössz össze akivel akarsz, felelősséggel jár, és a döntéseknek súlya van.Ne akarj még felnőni, és azt mutatni magadról hogy nagy és érett vagy, mert ez nem így van még, most kezdesz kamaszodni, ezért most az érzelmeid, és a lelkivilágod is össze-vissza gabalyodnak, és persze, a kamaszok nem hallgatnak az idősebbekre, csak később jönnek rá, mennyire igazuk volt.21/L
2010. dec. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!