Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hiszi a volt barátom,...

Azt hiszi a volt barátom, hogy hazudtam neki a terhességem, pedig nem! Viszont nem tudom bebizonyítani az igazamat. Hogyan tudnám őt visszaszerezni?

Figyelt kérdés

Azt hiszi, hogy hazudtam a terhességet, pedig voltam orvosnál és hoztam papírt, ő meg se nézte, mert azt hitte, hogy hazudok (előtte szakított velem, mielőtt kiderült volna, hogy baba van). Na most! Azóta sajnos elvetéltem!!! Nagyon szenvedek. Orvoshoz csak az anyjával együtt akart volna eljönni (aki mindig bántott engem), de vele én nem akartam! Azt mondtam neki, hogy vagy mi ketten megyünk vagy sehogy! És nem mentünk végül sehogy...:(

Most meg hogy elvetéltem, már csak röhög rajtam, mert azt hiszi, hogy hazudtam! Nagyon szeretem és vissza akarom kapni őt, de nem tudom mit tehetnék...

21/L


2010. máj. 31. 22:06
1 2
 1/18 anonim válasza:
92%
Ha enyire bunkó volt talán jobb is, hogy hagytad elmenni. Aki egy vetélés után képes a szemedbe röhögni, az nem éri meg hogy szenvedj utána.
2010. máj. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%
keress mást.
2010. máj. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%
Felejtsd el, de nagyon gyorsan. Kiröhög, amikor egy vetélés is nagyon tud fájni, egy leendő anyukának. Ezt a pasit örökre töröld ki az életedből. Még arra se méltasd, hogy gondolj rá!
2010. máj. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%
Minek akarsz egy ilyen sz@rrágót visszakapni? Látod, hogy kb mennyire számíthatsz rá.
2010. máj. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
87%
Sztem hagyd, mert egy paraszt :S
2010. máj. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%

Miért akarod visszakapni? Hiszen nem szeret téged!

Elég egyértelmű amit írtál.Még ha elvetéltél is,csak röhögni tud,és örül,hogy nem akaszkodsz rá egy gyerekkel,akit talán soha nem fogadott volna el..

Minek ilyen bunkó ember???

2010. máj. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire nem bizik benned, akkor mit akarsz még? Örülj, hogy megszabadultál töle, ha ahelyett, hogy melléd állna, nem hiszi el, hogy terhes voltál és elvesztetted a babádat, akkor ezzel az emberrel nem érdemes foglalkozni.

Felejtsd el és keress egy olyan valakit, aki megérdemli hogy szeresd.

2010. máj. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Meg akarom próbálni elfelejteni...van is egy új ember az életemben, aki nagyon rendes meg minden, de valahogy nem tudom elfelejteni a volt barátom, mert nagyon szerettem... Sajnos! Nem akarom becsapni az újat, ezért most nem tudom mit tegyek...
2010. máj. 31. 22:13
 9/18 anonim ***** válasza:
79%
Elvetélsz és még röhög rajtad!? Ugye csak viccelsz, hogy ezen még gondolkozol, hogy mi legyen! Egy ilyen férfi nem érdemel meg téged!
2010. máj. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
54%
Azelőtt szakított hogy kiderült a gyerek. Tehát nem amiatt hanem mert nem akart veled lenni. Akkor miért kell traktálni még a gyerektémával? Hiszen már nem szeret és ez nem bűn. Mégis honnan tudja hogy nem csak így akarod visszaszerezni? Hagyd őt békén.
2010. máj. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!