Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szingli lányok, nők! Inkább...

Szingli lányok, nők! Inkább otthon töltitek a szilvesztert (családi körben vagy egyedül), vagy bulizni mentek abban a reményben, hogy összeismerkedhettek valakivel?

Figyelt kérdés
2010. dec. 20. 18:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
85%
Nem szeretek bulizni, a legjobb barátnőmnél fogok szilveszterezni még 2 másik barátnőmmel, négyesben. Akinek nincs barátja, attól még lehetnek barátnői, nem? Nem csak a pasimmal lehet szórakozni :)
2010. dec. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Kedves első!


Igen, lehet barátnőkkel is bulizni, de én inkább a pasi-ügy miatt kérdeztem. :) Hogy egy szingli elmenne-e egy nagyobb "összeröffenésre", hátha buli közben összeismerkedik egy pasival, vagy ilyesmi.

Vagy inkább otthon ül, mert már belefáradt a keresgélésbe. :)

2010. dec. 20. 19:04
 3/23 anonim ***** válasza:
70%
tartósabb kapcsolatot szerintem ne bulikban keress ... ott inkább az 'egyéjszakásokra' mennek .. persze tisztelet a kivételnek
2010. dec. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 szamóca. ***** válasza:
100%
megyek bulizni, de nem akarok kapcsolatot.
2010. dec. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

19.07

Persze én se arra gondoltam, hogy valaki elmegy egy buliba, azt' egyből odaadja magát másnak... :)

Inkább olyanra gondoltam, hogy megismeredig valakivel, akivel a későbbiekben ki is alakulhat valami.


Azért tettem fel a kérdést, mert egy szingli nőnek manapság nem túl sok alkalma van az ismerkedésre. A szilveszter pedig általában jó alkalmat adhat erre, de nem tudom, kihasználja-e ezt valaki, vagy esetleg érdemes-e ezt kihasználni.

2010. dec. 20. 19:12
 6/23 Cory Rose ***** válasza:
100%
Bulizni megyek de nem szándékozom ismerkedni másokkal, legalábbis nem kapcsolat céljából. 19L
2010. dec. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekel, hogy mit csináltok szingli lányok...
2010. dec. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Én itthon leszek, mert nem igazán szeretek bulizni illetve nincs is hova menjek, de ha szeretnék bulizni akkor mennék és ismerkednék sose lehet tudni, hogy hol találkozol egy rendes férfival. 24/L
2010. dec. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
19.53, én pont ugyanígy vagyok... :)
2010. dec. 20. 21:35
 10/23 anonim ***** válasza:
Bulizni igen, de nem éppen szilveszteri buliban a legjobb ismerkedni szerintem :P
2010. dec. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!