Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell tiltakozni egy...

Miért kell tiltakozni egy anya otthon felépítése ellen? Azok a nők lányok akiken kisiklott az életük és egyedül maradtak kis gyerekkel vagy terhesen nem érdemelnek segítséget?

Figyelt kérdés
Nem hiszem hogy egy elhagyatott kismama olyan nagy kárt tudna okozni egy területen. Szegények örülnek hogy fedél van a fejük fölött. Nem drogosok nem bűnözők egyszerűen csak olyan nők akiknek segítségre támaszra van szükségük. Szégyellheti magát az olyan ember aki ahelyett hogy segítene inkább még bele rúgnak azokba a szerencsétlenekbe.
2011. szept. 27. 13:40
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
56%
ki rúg beléjük?
2011. szept. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
80%

Bocsi, de ezt nem tudom szó nélkül hagyni! Nem "elhagyatott" egy kismama,anyuka; hanem "elhagyott",

De ettől függetlenül teljesen egyetértek, anyaotthonokból még több kellene és még hosszabb időre lehetőség a lakhatás szempontjából. Most azt hiszem 2-3 évig maradhatnak, vagy hogy? De ezt kihúzhatnák 10-15 évre is.

2011. szept. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
54%
Kik tiltakoznak ellene? Egyébként én sem értem. Manapság már minden emberség elveszett? Kívánom a tiltakozóknak, hogy egyszer ők kerüljenek olyan helyzetbe, hogy ne legyen aki segít rajtuk. Földön fekvő emberbe még bele is rúgnak...
2011. szept. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
69%
inkább anya otthonokat hozzanak létre mint hajléktalan szállókat
2011. szept. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
80%
Nekem is feltűnt. Tudatlanságból tiltakoznak.
2011. szept. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
92%
Nem sok infót írtál, így nehéz válaszolni. Én amit el tudok képzelni, hogy azért tiltakoznak az anyaotthon ellen, mert nagyon sok olyan ember él ilyen otthonokban, akik hogy finoman fogalmazzak "nem élnek kultúrált, normális életet". Kisebbség és bizony vannak olyanok, akik lopnak, most az lényegtelen, hogy azért lop, hogy legyen mit ennie vagy másért. Én úgy gondolom ezért tiltakozhatnak, de mint írtam, nem sok infót adtál.
2011. szept. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
77%

Ez egy valós helyzet, vagy csak elméleti kérdés?

De egyébként igazad van.

Én is utálom, amikor olyan emberek, akiknek lakásuk van, pénzük, munkájuk, jó házasságuk, elkezdenek okoskodni, hogy "Mit kellett volna máshogy csinálni egy bajban lévő nőnek."

Kit érdekel ez ebben a helyzetben?

Segíteni kell, nem kioktatni, meg okoskodni máson.

Pláne nem úgy, hogy fogalma sincs arról, hogy mi az oka annak, hogy odakerült az illető.

2011. szept. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:
A beléjük rúgást jelképesen értettem. Egyébként bezzeg egy újabb kocsma felépítése ellen nem tiltakoznának olyan élénken. Ja és bocs a helyes írási hibákért.
2011. szept. 27. 13:49
 9/45 anonim ***** válasza:
91%
Nem a menekülő nők ellen tiltakoznak, hanem az őket követő alakok ellen.
2011. szept. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:
Sajnos valós helyzet benne volt a hírekbe hogy kocsikkal állták el a munka gépek útját meg lehet nézni a neten. Szerintem ez nagy szégyen hogy ilyen önző módon viselkednek mintha valami bűnözők lennének azok a nők. Én szégyellem magam helyettük.
2011. szept. 27. 13:51
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!