Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmenjek egyedül, vagy hagyjam...

Elmenjek egyedül, vagy hagyjam a fenébe?

Figyelt kérdés
Van 1 jó barátom (fiú), aki már elég régóta találkozni akar velem. Jövő héten találkozhattunk volna, de a szerelmem meg nem akar jönni, miszerint "fagyoskodna". Most mit csináljak? Egyébként csak beültünk volna valahova meginni valamit. Vélemények?
2010. dec. 21. 11:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a párod szimplán féltékeny. Szerintem menj el nélküle, egy ilyen baráti beszélgetés amúgy is jobb a pár nélkül.
2010. dec. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én meggondolnám, már csak azért is, mert ha a barátod féltékeny, akkor utólag esetleg mindenféle hülyeséget kitalálhat, hogy mit csinálhattatok kettesben azzal a fiú baráttal.
2010. dec. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gondolj bele forditva h barátod elmenne egy csaj barátjával valahová hogy az hogy esne,ha nem esne rosszul és megbizol benne akkor menj el.Néha kell nézni a másik felet is.Nekem sok fiu haverom van de amiota barátom van nem szoktam velük annyit találkozni és akkor is inkább ugy h lássa nincs miért aggodnia(van h idehivom a ház elég a fiusimit és beszélgetünk,így barátom is ha akar csatlakozik.)sose volt még gond ebböl.Bár nálunk megszokta mert csak fiu edzőtársam van.TE hivtad őt azaz nem mondhatja azt h nem mehetett volna veled.Szerintem egyszerüen lehet csak ugy érzi h a 3-as társaság nem a legjobb vagy nem a kedvence a haverod esetleg alig ismeri.
2010. dec. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha a barátod féltékeny lenne, nem maradna otthon a hideg miatt.
2010. dec. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Így van. Ha a párja olyan féltékeny lenne, azonnal igent mondott volna, hogy ellenőrizni tudja.


Szerintem nyugodtan menj el napközben 1-2 órára. Ha pedig a párod meggondolja magát, ő is veletek tart.

2010. dec. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Persze, miért ne mennél el egyedül?


Szerintem, ha rég nem találkoztatok, kifejezetten kellemetlen hármasban bámulni egymást.


Nálunk fordított volt a helyzet, párom akart egy lány ismerősével találkozni és vinni akart engem is... Minek? Nem látták egymást x éve, most üljek ott mint egy kuka?...


Találkoztak, beszélgettek... aztán később találkoztunk négyesben is (lánnyal, meg barátjával), de az más kérdés.

2010. dec. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok... hozzátenném, hogy mi kifejezetten "együtt mászkálós" pár vagyunk, de még mi is úgy gondoljuk, hogy mindenkinek megvannak a maga barátai, akikkel kettesben találkozik... (persze ha gyakran találkoznátok, akkor nyílván illene bemutatnod, de most nem ez a helyzet)
2010. dec. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!