Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most rossz vagyok? Elmenjek...

Most rossz vagyok? Elmenjek egyedül?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A sztori a következő: Egyik barátnőm elhívott az ő egyetemi szakukon megrendezésre kerülő összejövetelre.(Nem egy karon tanulunk.) Természetesen én azonnal igent mondtam, hiszen rég beszélgettünk már egy jót és korábban meg is ígértem neki, hogy ha lesz időm együtt kimozdulunk és csinálunk valamit. Én erre úgy gondoltam, hogy csapunk egy csajos estét, jót dumálunk és hazamegyünk. Azonban mikor ezt elmondtam a családnak, hogy mennék, de egyedül, a párom nélkül. A sok okos tanáccsal azt érték el, hogy teljesen lelkiismeret furdalásom van amiatt, hogy a páromat nem viszem magammal. Nos, az a helyzet, hogy én ezt most nem szeretném. Nem azért, mert nem szeretem, hanem mert szeretnék végre egy kicsit lazítani. Nem arra figyelni egész este, hogy ő is jól érzi-e magát, meg, hogy mennyire jön ki a többiekkel. Végre kicsit pletyizni, lányosabb dolgokról beszélni stb... (Nem éppen női szakmát tanulok az egyetemen, csak fiúkkal vagyok egész nap és már hiányzik nekem is a lányos társaság) Én már az elején mondtam a páromnak, hogyha neki bármikor igénye van a srácokkal beülni valahová, mehet nyugodtan, engem nem zavar. Had legyen ő is egy kicsit a haverokkal, nem akarok folyton a nyakán lógni.

Tényleg olyan rossz lennék, mert egyedül akarok valahová menni?

A válaszokat előre is köszönöm!


2010. febr. 2. 18:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem rossz,nekem is van igényem arra ,hogy csak a barátnőimmel csajos napot tartsunk,szerintem ne legyen lelkiismeret furdalásod emiatt.:)
2010. febr. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jol latod! mindkettotoknek kell a szabadsag!
2010. febr. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Egy cseppet sem vagy rossz!!! Teljesen normális dolog, hogy nem vagyok minden percben együtt és hidd el még csak jót is tesz. Utána meg tudjátok beszélni kinek milyen napja volt, ami egy jó közös progi.

Egyébként mi az exemmel egy egyetemre járunk és az egyetemi bulik zenéjét ő gyűlölte így a csajokkal mentem. NMem volt gond ő is beült a haverokkal kocsmázni vagy bármi. De nekem is mondták otthon, hogy milyen módi ez, h nem járunk együtt bulizni...

De a mai világban ez természetes...régen talán fura volt, mondjuk 30 éve:D

Szóval no para!

2010. febr. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat, kicsit már megnyugodtam.

Ez lenne az első alkalom, hogy egyedül mennék az egyetemen belül valahova. Ő pár évvel idősebb nálam és nem rég vagyunk együtt, szóval ő már sokat volt a haverokkal erre-arra, én meg még sehol. Ő persze most vinne magával minden hova, de nekem most kell egy kis kikapcsolódás nélküle is.

Azért mondtam, hogy mehet nyugodtan nélkülem is bárhová, mert nem akarom, hogy egyszer csak kiakadjon, hogy megfojtom. :)

2010. febr. 2. 18:17
 5/15 anonim ***** válasza:
az a lényeg, hogy a párod mit gondol erről, nem a családod
2010. febr. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Szerintem tök jól csinálod.

Mindenkinek jó az, ha van egy olyan szűk kis közege, ahol jól érzi magát, a párja nélkül is. Ez nem jelenti azt, hogy a pároddal nem érzed jól magad, de kell olyan is, amikor csak a barátnőddel vagy, és pletyiztek meg magatokkal foglalkoztok. Ne legyen lelkiismeret furdalásod. Neki is vannak barátai, akikkel találkozik, vagy találkozott régebben, pláne, hogy mondtad neki, hogy ő is nyugodtan üljön be a barátaival valahova. Szóval jól csinálod, és ne aggódj:) pláne ha együtt jól érzitek magatokat.

2010. febr. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én mindig is azomn az állásponton voltam,hogy nem kell egymás nyakára nőni,még szarni is együtt járni. Eddig bejött nekem.
2010. febr. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves utolsó!

Szerintem fontos az, hogy ne hanyagoljuk el a barátainkat akkor se, ha párkapcsolatban élünk. Múltkor is hívták a fiúk kocsmázni, úgy kellett meggyőzni, hogy menjen el nyugodtan, végülis a barátai, évek óta ismerik egymást és most miattam ne hanyagolja el őket se. Meg azért másként viselkedik az ember egy ilyen helyzetben, ha a párja is ott van mellette. (itt nem a csajozásra gondolok) Tanul ő is egész évben, engedje el magát egy estére.

2010. febr. 2. 18:36
 9/15 A kérdező kommentje:
Illetve utolsó kettő. :)
2010. febr. 2. 18:36
 10/15 anonim ***** válasza:
Dehogyis! A párod biztosan megérti,hogy te lány vagy,neked is kell a kikapcsolódás,de nem mindig fiúkkal,hanem lányokkal is! Ha szeretnél menni,menny! :)
2010. febr. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!