Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szilveszterre valami jó program?

Szilveszterre valami jó program?

Figyelt kérdés
Tömblakásban lakunk 2szobás nem olyan nagy de gondoltam áthívom pár barátnőmet, meg a barátomat és még pár srácot úgy kb. 6-an 7-en lennénk. Mert senkinek nincs programja és szórakozhatnánk itthon.. Már csak azt kéne kitalálnom h mit csináljunk.. Tűzijáték meg baromkodás de valamit ki kéne találnom h ne unatkozzunk.. Itt aludnának de nem akarok tv-t nézni velük mert úgy nem nagyon lennénk el.. Tudom h kicsit hülyén hangzik amit írtam de aki megérti és tud valamit az írjon..
2010. dec. 21. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Egykis ivászat nem a sárgaföldig, filmnézés, esetleg lent az utcán baromkodni :)
2010. dec. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Activity?
2010. dec. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Esetleg üvegezés?

Az mindig jó móka!:)

Meg persze egy kis ivászat!:)

Én is a barátokkal fogom tölteni a szilvesztert, gondolkoztunk azon, hogy ne vizípipázzunk-e?

Nem fogunk:)

De ti próbáljátok ki!:))

Jobb ötletem nincs:)

2010. dec. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszii :)

Vizípipázni mi se fogunk de a többi jöhet.. :DD

2010. dec. 21. 21:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Rúgjatok be.
2010. dec. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ivás

karaoke

2010. dec. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szex
2010. dec. 22. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!