Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek, mennyire normális...

Szerintetek, mennyire normális az ha 17 éves lányt tilt az apja, és nem engedi hogy ő döntsön a kapcsolatáról, a barátairól. Mindent helyette akar meghatározni? Egész nyáron sehol nem voltam. Itthon feküdtem csak. Szerintetek is jó nyári program?

Figyelt kérdés
2011. aug. 19. 20:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
31%
Ő felel érted még, addig úgy táncolsz ahogy fütyül, ez van. Szülő függő sajnos, ki hogy áll hozzá.
2011. aug. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
34%
Normális, bár én részrehajló vagyok mert én is így vagyok a lányommal. :)
2011. aug. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%
Nem normális, én nem is hagynám, azaz nem is hagytam. Engem sem engedtek volna soha sehova, ettől még elmentem. Hozzászoktak, mást nem tehettek. Határozottabbnak kéne neked is lenned és nem csak beletörődni hogy szinte börtönbe zár.
2011. aug. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Ugyan már!Miért az ő apukája talán 17éves korában otthon ült?!Biztos,hogy nem!Szerintem durvább dolgokat csinált,mint az a kérdező elképzelné.Egyébként nem értem,hogy sok szülő,azért mert a gyerekét ő szülte meg ő "csinálta" ha így jobban tetszik,akkor az az ő magántulajdona,és az van amit ők akarnak?!Ha már valaki gyereket vállal,akkor tudni kéne,hogy az eltartása,a nevelése kötelező,ez a duma már olyan szánalmas hogy "ameddig én tartalak el",még jó hogy ő tartja el,hiszen a szülője,persze csak megfelelő életkorig,és megfelelő keretek között.Egy 17éves tini segítsen otthon amiben csak tud a szüleinek,és persze tanuljon jól,hogy legyen lehetősége az életben,cserébe pedig mehessen el a barátaival,mert h tiltják,akkor kinézik a többiek,és milyen emlékei lesznek majd az unokái meg a gyereki előtt,hogy "igen,én 17évesen otthon ültem,és nem csináltam semmit".Ha nem rossz eleve,akkor szerintem meg lehetne bízni benne.Azzal viszont egyet értek,hogy lehetőség szerint ne drogozzon,ne igyon,ne cigizzen,beszéljen normálisan,ne adjunk neki nagyon sok zsebpénzt,csak amennyire úgy általában szüksége lehet,barátoknál aludhat,lehet párja,és nála is ott aludhat,17évesen már ne csináljunk belőle problémát mikor sok 15éves már terhes,(főleg itt ezen az oldalon olyan kérdések vannak 17alattiaktól,hogy jajajajjj....).És hozzátenném,hogy nem vennék meg minden drága és menő dolgot,csak amire szüksége van,és ha elmegy valahová,akkor miután tanult és elvégeztem amit kértem tőle,és a megbeszélt időpontra hazajön,és én nem telefonálok oda 20x hogy megvan e még.
2011. aug. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
58%

Nem normális, de én is részrehajló vagyok, mert még soha nem féltettem senkit, és kétlem, hogy képes vagyok rá.


Egyébként meg ha felelnem kellene valakiért, károsabbnak tartanám az állandó bezártságot és annak következményeit minden más lehetséges veszélyforrásnál.

2011. aug. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%
ha valami kis borsodi faluban vagytok az egyetlen fehér család, nem is csodálom, hogy félt.
2011. aug. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
55%

Nem...


Nem jó program..


Közöld az apáddal, hogy egy kibszott nagy lúzer, mert még arra sem képes, hogy elmenjen veled biciklizni, vagy tollasozni, vagy görkorizni.


Ezek nem olyan őrültnagy vagyont igénylő dolgok.


Csupán figyelmesség, és szeretet, a másik társaságának igénye..

2011. aug. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

ma 21:13



Te pont az a típusú ember vagy aki még a szomszéd utcában sem járt, nemhogy borsodban.



Huhogtak nekem állandóan, hogy újpest ekkora gettó meg akkora blabla bla.


Most itt lakom és simán kimegyek az utcára este 9 kor, 11 kor, de még éjjel 2 kor is.


A kutya nem foglalkozik a másikkal.

2011. aug. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mellesleg kérdező, apád azért tilt a kapcsolatodtól, mert valszeg azt látja rajtad, hogy kis hülye vagy, akit seperc alatt behúznak a csőbe, vagy f@szrahúznak előlről hátulról, anélkül hogy valóban akarnád..
2011. aug. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszöntöm a dícséretet "faszrahúznak" stb. ezek szánalmas megjegyzések, kettő éve kapcsolatom van, nem enged szakítani, mellesleg azóta csinálja ezt mióta bejelentettem hogy dobni akarom a páromat, azelőtt mehettem akárhova..és elég komoly vagyok, nem drogozok,nem vagyok alkoholista és nem csavargok össze vissza, megfontolt vagyok, és önálló.
2011. aug. 20. 00:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!