Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kislányos apukák ezt hogy...

Kislányos apukák ezt hogy oldják meg?

Figyelt kérdés

Tegyük fel van egy anyuka, a 2-3 éves kisfiával...normális, hogy a kisfiú egyedül nem tud még bemenni pisilni a nyilvános vécébe, ezért bemegy az anyukával a női wc-be. De mi van akkor ha az apuka viszi el a 2-3 éves kislányát, mondjuk cirkuszba és a kicsire rájön a pisilhetnék. Apuka csak nem viszi be a férfi wcbe magával...vagy igen?? Apukák!!! ezt hogy oldjátok meg???

Csak kíváncsiságból kérdem...ezen gondolkoztam most.


2010. dec. 21. 21:40
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Én a nőibe vinném. Ott végülis a kézmosáson kívül sokat nem láthat a férfi a nőből, mert fülkék vannak, míg egy férfi wc-be a piszoár miatt kellemetlen menni.
2010. dec. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Én nő vagyok, de szerintem senki nem nézné hülyének az apukát, ha bejönne a női vécébe és egy gyors mondatban elmagyarázná a helyzetet :)
2010. dec. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
39%

Mi családilag be szoktunk vonulni a mozgássérült WC-be, mivel a pelenkázóban nincs WC.

Ha jön egy "kerekesszékes" ő is kibír 5 percet...

2010. dec. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
93%

női wc-be egyértelmű. a férfi wc-ben azért csak kikandikál ez az.

a 2-3 éves kororsztály még nem jön zavarba egymástól.

2010. dec. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Én megkérnék egy aranyosnak kinéző nőt ( már csak azért is, hogy nehogy bármi baja legyen a picinek ), hogy vigye be mert te nem szeretnél bemenni. És "pisiltesse meg"
2010. dec. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Egyszer velem a következő történt: strandon dolgoztam az újságos pavilonban és odajött hozzám egy apuka három év körüli kislányával és megkért,hogy vigyem be a kislányt a női wc-be. Az indoklása a következő volt: "a férfi wc-be a kislányt nem vihetem be, a női wc-be meg én nem mehetek be." Készséggel segitettem. Azt hiszem ez a megoldás szinte mindenütt alkalmazható.43/N.
2010. dec. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%

ma 22:06


Miért, az valami szent hely? Elárulom, ugyanolyan emberek, mint mások, ugyanolyan büdöset sz@rnak, mint más, és egy plázában általában nem állnak hosszú sorban a kerekesszékesek a WC előtt!


Én meg nem fogok magyarázkodni a női WC-ben, ahol viszont általában tömött sorok várnak egy szabad fülkére!

Legalább már odáig eljutottunk, hogy a pelenkázó helyek nem a nőiből nyílnak, mint régen, mert végre rájöttek, hogy az apák is szoktak a lányukkal lenni, nincsenek a gyerekek az anyjukhoz nőve!

2010. dec. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
96%

Muszáj karácsony előtt ilyesmiket a másikhoz vágni? Mi is szoktuk használni a rokkant wc-t néha, ha nagy a sor a női előtt, még soha, de soha nem találkoztam egyetlen kerekesszékessel sem, aki várt volna rá. Egyébként is végzünk másfél perc alatt benne.


Kérdésre válaszolva: Apuka a férfi wc-be vitte be pisilni a 2 éves lányunkat :)

2010. dec. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
90%

Engem apám hurcolt úszni (anyám szerint fertőzéseket lehet összeszedni ott...). Simán bevitt a férfi zuhanyzóba. Mondjuk ráfaragott, mert 4 évesen, gyermeki őszinteséggel elkurjantottam magam a férfizuhanyzó közepén, hogy 'Apaaaaaa, annak a bácsinak miért olyan pici a kukijaaaa??" - győzött kiráncigálni, közben vörösödött a feje :)


Nekem nem okozott gondot, öltözésnél fülkében voltam, zuhanyzásnál fürdőgatyában, annyi idősen meg minden testrész egyforma volt nekem, mindegy volt, hogy a fülét vagy f...át néztem valakinek.

Egy ideig ping-pong labda is volt a nadrágomban az öltözőben, mert amúgy fiús lány voltam, rövidre nyírt hajjal, nem volt nehéz megtéveszteni a közönséget :)

2010. dec. 22. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!! Kedves 22.34 es , nem pontoztam le senkit, sőt nem is értékeltem....de kösz a jóindulatot....

Aki a kérdésre válaszolt, annak mégegyszer köszönöm.

2010. dec. 22. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!