Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit Vásároljak szüleimnek,...

Mit Vásároljak szüleimnek, illetve Öcsémnek és Nővéremnek Karácsonyra?

Figyelt kérdés
2010. dec. 23. 11:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

nővér: smink,parfüm,ruha,ékszerek

öcséd: (hányéves?:D)

szüleidnek: mennyi pénz szánsz rá?

legjobb anya-apa bögre vagy valami tárgy.közös kép.háztartási dolgok vagy amire épp szükségük lehet

2010. dec. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyi idős a nővéred de szerintem neki valami szép mécses tartót vegyél és egy szép szines mécsest anyud apud hát apudnak irhatnál eg ycd-t a kocsiba nei vagy eg ycsaládi fotoalbum cd-re is akár anyudnak nyaklánc vagy konyhai eszköz?öcsédnek meg számitó gépes játék?

Bár nem tudom hogy mennyi idős vagy és hogy a testvéreid mennyi idősek de remélem tudtam segiteni:D Boldog karácsonyt!:D

2010. dec. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Én 20 éves vagyok. Öcsém 12, Nővérem 23 éves. Az a baj, hogy már annyi mécses tartó van itthon, hogy ki se látok belőlük :D Na mahd megcsekkoljuk mi van a tescoban vagy a centerben :D


Köszönöm a válaszokat! Mindenkinek Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Kívánok!!

2010. dec. 23. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!