Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Karácsonykor se lehetne...

Karácsonykor se lehetne megbocsátani? Ekkorát vétkeztem?

Figyelt kérdés

14 éves multam pár hónpja..

Van egy barátom aki 18 éves és 1,5éve vagyunk együtt.. Nem régen feküdtem le vele először.. Szeretem.. és tőle jobb ember nincs aki megérdemelte volna,hogy neki adjam a szüzességem.. Mióta lefeküdtem a barátommal azóta édesanyám teljesen másképp viselkedik velem.. Én őszintén elmondtam neki mindent..

Amig nem feküdtem le vele kitünő anya-lánya kapcsoalt volt..és ez nagyon hiányzik..

sokkal ingerültebb velem, alig ebszél velem.. és ez nagyon fáj..

amikor elmondtam neki,hogy lefeküdtem a barátommal..azt mondta,hogy egy rihe rongy vagyok..:(

És most karácsonykor se tud hozzám szépen szólni..

Ekkorát vétkeztem? Ezt nem lehet megbocsátani?:(


2010. dec. 25. 14:42
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
46%
nem kell mindent a szülők orrára kötni amiről nem tudnak az nem fáj ennyi :D
2010. dec. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem nem vétkeztél.
2010. dec. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
64%
hát figyelj nem haragszik rád csak fáj neki hogy elcseszed a dolgot. Tudod én aki szintén igy éreztem anno 17 évesen mint te de most hogy férjemvan (30 vok) bánom már hogy nem csak a ferjemmel történt meg.és az összes elözöt. Tudod nekem is fájna ha a lányom 14 évesen lefeküdne valakivel akivel sejteném hogy nem esküdnek meg
2010. dec. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
94%
várhattál volna, még csak 14 éves vagy Én se örülnék, ha a lányom ilyen hamar...
2010. dec. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
95%
Magad ellen vétkeztél a legnagyobbat! 14 évesen még ráértél volna adoadni magad egy másik gyereknek! Ma még azt hiszed,hogy szereted,de hamar rájössz,hogy ez nem tartós. Ezzel megindulhatsz lefelé a lejtőn. Előtte kellett volna anyukáddal komolyan elbeszélgetnetek. Most már ehhez késő. Követed a többi ostoba tinit,de legalább ezután légy felelősségteljesebb.
2010. dec. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
93%

14 éves vagy ? és Ő 18 ? hát én nem irigylem anyukádat...habár ez nem az én gondom/dolgom....Nem akarlak semmiről lebeszélni.... de azért anyukád még ha egy napra,vagy félnapra is azért addig viselkedhetett volna normálisan ... azért gondolkodj el te is(ha meg tetted akkor bocsánat),14 évesen szüzességet elveszíteni. habár a mai világban már mi sem meglepőbb ...

Azért még Kellemes Karácsonyt !

2010. dec. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
73%

megbocsáthatna, nem vétkeztél olyan nagyot.


más kérdés, hogy én sem tudnék ugyanúgy nézni a 14 éves lányomra, ha ilyen korán odaadná magát valakinek.

2010. dec. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
79%
Tényleg túl korai volt, és nem hiszem, hogy vele fogod leélni az életedet, mégha most így is érzed/érzitek. De ami megtörtént azon nem tudsz változtatni. És biztos, hogy anyud is hibázott anno. Ha nem is ekkorát, de nem hibátlan ő sem, még ha a bűne csak egy iskolai puskázás, vagy az hogy nem segített egy idős bácsinak átmenni az úttesten. Beszélj vele, mondd azt, hogy bár nem tudod, de képes vagy felfogni, hogy ez neki milyen rosszul esik. De gondoljon bele, hogy ez már megtörtént, és ezzel csak nektek lesz rosszabb, ha nem beszél vele normálisan beszélni, mert még inkább csak a barátod karjaiba hajszol, akit gondolom ezek után nem nagyon szeret.
2010. dec. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Én 19 vagyok, lány, és még nem is smároltam életemben. És nem hiszem, hogy bármiről is lemaradtam volna. :) Én ezt nem sietem el. Persze elég ciki lenne, ha jönne egy pasi és elkezdenénk járni én meg ott vagyok, hogy még soha nem is csókoloztam... elég gáz lenne neki elmondani. Sőt! Lehet meg se tenném.

Szerintem nagyon kicsi voltál, mikor ez megtörtént. (13 éves??) Ha én lennék az anyukád, hááát... szerintem jogosan haragszik.

2010. dec. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

13 éves voltam amikor össze jöttünk..

És kb 1én 3 hónap után feküdtünk le ..

2010. dec. 25. 15:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!