Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Karácsonykor se lehetne...

Karácsonykor se lehetne megbocsátani? Ekkorát vétkeztem?

Figyelt kérdés

14 éves multam pár hónpja..

Van egy barátom aki 18 éves és 1,5éve vagyunk együtt.. Nem régen feküdtem le vele először.. Szeretem.. és tőle jobb ember nincs aki megérdemelte volna,hogy neki adjam a szüzességem.. Mióta lefeküdtem a barátommal azóta édesanyám teljesen másképp viselkedik velem.. Én őszintén elmondtam neki mindent..

Amig nem feküdtem le vele kitünő anya-lánya kapcsoalt volt..és ez nagyon hiányzik..

sokkal ingerültebb velem, alig ebszél velem.. és ez nagyon fáj..

amikor elmondtam neki,hogy lefeküdtem a barátommal..azt mondta,hogy egy rihe rongy vagyok..:(

És most karácsonykor se tud hozzám szépen szólni..

Ekkorát vétkeztem? Ezt nem lehet megbocsátani?:(


2010. dec. 25. 14:42
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

Sokan félre értettek! TÖBB MINT 14 ÉVESEN VESZTETTEM EL A SZÜZESSÉGEM!

Köszönöm a válaszokat!

2010. dec. 25. 18:55
 22/31 anonim ***** válasza:
Ne bánd, hogy megtörtént. Így volt megírva.Sok boldogságot kívánok.
2010. dec. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán élvezed a szexet 14 évesen? Én is nagyon haragudnék anyukád helyében.. Az rendben van,hogy mindenki máshogy érik de könyörgöm még az általános iskolát is alig jártad ki..Menstruációd jó ha 1-2 éve van. Védekeztek egyáltalán? Normálisan felhúzzátok a gumit,a legelejétől a legvégéig? Értsd meg ,hogy anyád ezek miatt mind aggódik,ráadásul egy 14 évesnek bármilyen kangörcsös 18 éves bemagyarázza,hogy ettől nem lehet teherbe esni,nem kell a gumi,stb stb...

És ezt nem én találtam ki,olvasgass a szex szerelem témakörben. És attól hogy szenteste van még nem kell mindenhez jópofát vágnia amit csinálsz.

2010. dec. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
:D hogy élvezné már azt a maszatolást amit 14 évesen művelnek :D
2010. dec. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
44%
mér? én is élvezem . 13l
2010. dec. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
ez elég béna vicc volt, előző :D
2010. dec. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

11 éves korom óta menstruálok..

És igen védekeztünk..és nem beszélte belém,hogy nem kell a gumi stb.

2010. dec. 25. 22:40
 28/31 anonim ***** válasza:

fúú, én nem szerettem volna, ha egy gumi lyukasztja át a szűzhártyámat, illúzióromboló.

olyan mint ha ő hozzád sem ért volna, csak az a műanyagdarab.

szerintem ez a legrosszabb benne.. :S

2010. dec. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%

Sokat gondolkodtam,megirjam-e a válaszom vagy ne.

Gondolkozz el.Te szerinted hiba volt? Másfél év után szerelmesen tetted.

Nem 1 meg 2 hónap után,hanem másfél év után.Én,az aki elitélem a 14-15 évesen szexelőket,azt mondom,jól tetted. Most komolyan,mit hittek a szüleid,hogy legóztok? Tegye össze anyukád a kezét,hogy védekeztetek,és te is akartad.A fiu nem azért van veled,hogy megdugjon.

Anyukád lehet az nem tudja,hogy hányan meg hányan dugnak 13 évesen menőzésből.És azt nem is kommentálom,hogy még ő haragszik.Könyörgöm,miért? Olyan ritka mint a fehér holló az aki elmondja az anyukájának az elsőt.Minek nem becsüli meg?Szerintem nem tettél rosszat.:)

2010. dec. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm!:)

Megmutattam neki a válaszokat! És kezd megbékélni:)

Utolsó válaszoló..nagyon köszönöm:)

2010. dec. 26. 21:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!