Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket nem idegesít hogy a...

Titeket nem idegesít hogy a szülők mindenbe beleszólnak még abba is amihez semmi közük sincs?

Figyelt kérdés
engem már nagyon idegesítenek az őseim
2010. dec. 28. 20:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
56%
örülj, hogy vannak szüleid és foglalkoznak veled.
2010. dec. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
44%
Igen, nagyon idegesít.
2010. dec. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Tinker Bell ***** válasza:
37%

Az első válaszolónak igaza van, még annyit fűznék hozzá, hogy megtanulhattad volna már, hogy nem kell mindent meghallani!?


Ne foglalkozz vele, mit mondanak! Nem kell minden tanácsukat megfogadni!

2010. dec. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
49%

Tinkernek igaza van.

Akinek nincsenek már szülei, azok nagyon örülnének, ha még bele-beleszólnának mindenbe.

Egyébként idegesítő, de szelektív hallással meg lehet szokni.

2010. dec. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
72%
engem nem idegesít
2010. dec. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
46%
Hallgasd őket végig, csinálj úgy mint aki figyel, közbe meg egyik füleden be a másikon ki. ennyi. A szülők mindenkinek az agyára mennek, főleg kamaszkorban, de ez majd egyszercsak rendeződik és rájönnek, hogy felnőttél, és akkor majd nem dumálnak bele annyira mindenbe. De azt ne várd, hogy majd teljesen békén hagynak. Az a dolguk, hogy beleszóljanak a dolgokba:) ez így természetes.
2010. dec. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
93%

de kvára idegesít és néha a hátam közepére sem kívánom őket DE mindig visszavonom a gondolatom is sőt elszégyenlem magam miatta mertrájövök hogy milyen rossz lenne nélkülük és hogy hiába hogy néha ordít velem anyum mégis egész kiskoromban úgy viszonyult hozzám hogy azért csak hálás lehetek

17L

2010. dec. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
61%
A fiatalsàg bolondsàg.:)
2010. dec. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
76%

már megtudom velük beszélni a dolgokat, amihez meg nincs közük, arról nem tudnak. ;) ennyi.

17L

2010. dec. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem is örülj, hogy vannak neked, és utólag rá fogsz jönni, hogy nagyon sokminden, amit mondtak, egyáltalán nem is volt hülyeség...

Amúgy nem írtál semmi konkrétumot, szóval nem tudjuk mi itt eldönteni, hogy valódi problémáról van-e szó, vagy csak egy kamaszkori kitörésednek lehetünk itt szemtanúi :P

2010. dec. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!