Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vonzanak titeket azok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzanak titeket azok a lányok, akik kimondják, amit gondolnak és sok mindenbe beleszolnak (persze itt is megvan egy bizonyos határ)?

Figyelt kérdés
2009. dec. 16. 20:04
1 2
 1/15 Andrewka ***** válasza:
100%

Én szeretem ha egy lány nevén meri nevezni a dolgokat. De azért ne szóljon már bele az életembe olyan szinten h nélküle ne tudjak létezni.


22/f

2009. dec. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
És persze néha akadékoskodik is, nem ért egyett.
2009. dec. 16. 20:09
 3/15 Andrewka ***** válasza:
100%

Az első vagyok megint.

Láttál már olyat h két ember mindig mindenben egyetért? Ugye h nem.

Egy kapcsolatban kompromisszumokat kell kötni. Valamennyire már a kapcsolat létezése is beleavatkozik mindkét fél életébe. De nem kell egymás nyakára telepedni

2009. dec. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
15/L
2009. dec. 16. 20:12
 5/15 A kérdező kommentje:
Persze, hogy nem kell mindenben egyetérteni, de akkor nem idegesitő, ha valaki kimondja amit gondol, néha beleszol(határokon belül) dolgokba és akadékoskodik?
2009. dec. 16. 20:14
 6/15 Andrewka ***** válasza:
100%

ismét első


határok azért vannak mert azon belül belefér, azon túl pedig már nem.

De mondj példát mert így kezdünk nagyon sötétben tapogatózni

2009. dec. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha kimondja,amit gondol,az a legjobb dolog a világon,akár fiú,akár lány,mert a másik gondolatát kitalálni,hogy miért sértődött meg,mi bántja stb,szinte lehetetlen.Azon el is tud csúszni egy kapcsolat,ha valaki mélyen hallgat és csak magában örlődik,míg egyszer csak robban a bomba és a másik fél nem érti,hogy mikor,hol romlott el minden.

Bele szól dolgokba? Azt mondod határokon belül.Ezzel mi a gond? Nyilván meg kell beszélni,hogy mi nem tetszik,mi az ami a másikat idegesíti vagy nem ért egyet.Fontos a kommunikáció és nem csak a szexben kell összeszokni,de két "nézetet" is össze kell hangolni és ez csak úgy megy,ha szól az illető,ha a párjának a dolgai nem tetszenek.

Tényleg jó lenne egy konkrét példán látni,hogy mi is a gond.

2009. dec. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Kimondja, ha nem tetszik a másik fél hozzáállása valamihez, és ha két percel azelőtti mondatának az ellentétét követi el a fiú, akkor pedig a lány leszolja,(de nem ordibálva) hogy "XY mit is mondtál az előbb, hogy nem szereted a fagyit, most mégis eszed?"
2009. dec. 16. 20:26
 9/15 Andrewka ***** válasza:

Ilyennel csak viccelődni lehet.

Ha ilyenekbe belekötne h most szeretem e a fagyit vagy nem akkor rövid úton repülne a csaj az biztos.

Az meg h kifejezi a véleményét akkor is ha negatív az nem baj. sőt kifejezetten jó. Itt leírta az előző válaszoló miért.


Az első

2009. dec. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Most nem a fagyira gondoltam csak egy példa volt, hanem arra a helyzetre, hogy: " azt mondtad 2 percel ezelőtt, hogy nem akarsz rövidnadrágot felvenni, akkor most miért, megsütött a nap?"
2009. dec. 16. 20:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!