Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A Dankó cigánynév?

A Dankó cigánynév?

Figyelt kérdés
2011. jan. 1. 14:31
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Az énekes Szandi férjének a vezetékneve Bogdán. Ő is cigány lenne, Szerintem nem.
2011. jan. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

mindjárt utána is nézek a neten, mit írnak erről.


ezek szerint nem biztos. :)

2011. jan. 1. 14:54
 13/31 anonim ***** válasza:
Az én anyukám neve is Dankó, és nem cigány!
2011. jan. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
70%

"és ha igen, akkor mi van ? ugyanolyan ember mint te vagy én..."

engem ne hasonlítgass ilyen deviáns, hőbörgő buta cigányokra nem tartom magam egyenlőnek ezekkel az untermesnchekkel... még mindig azt hiszitek ezek valaha normális fehér emberekké válnak? üresfejű vagy

2011. jan. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
81%

az én nagymamám lánykori neve Jakab és nem cigány :D

anyu meg pici korábban sírt , mert azt hitte , h a mama cigány xD

2011. jan. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Nekem van Dankó nevű barátnőm,de nem cigányok...
2011. jan. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 tetris ***** válasza:
92%

Nézd meg magad a tükörben. Kreolos a bőrszíned? Sárgás a szemed fehérje? Fekete a hajad, meg a szemed? Koszos a körmöd? Bűzlesz-e, mint egy disznő? Mocskos a ruhád?

Érzel arra késztetést, hogy megkéseld a paszulydurrogósi kocsmában a Lákátos Kevinkosztert? Hát árokban szoktál e néhanapján egyet-egyet fetrengeni részegen? Rugós bicska mindig van a zsebedben?

Segílykét kértél már? Eljárogatsz csórelni ezt-azt? Kóterba zártak már legkevesebb tízszer? Bandába verődve kötekedtél már a tisztes polgárokkal? Megvan a három elemid? Kinyírtál már tanyán éló 88 éves nénikét ötven forintért? Szereted-e, ha mocsokban fetrenghetsz? Utálod-e a szappant, és a sampont? Falu végén élsz-e vályog viskóban? Huszonhatan laktok-e egy szoba-konyhás putriban? Csak ordítva tudsz te is kommunikálni? 11 éves korodban volt már gyereked? Szerinted se olyan nagy bűn ellopni azt, ami a másé? Te is úgy érzed, hogy jár neked a más kertjében megtermelt zöldség, gyümölcs?

Neked is előbbrevaló a pia, meg a cigi, mint a család élelmezése, vagy a takarítás? Mert ha nem, akkor reménytelen vagy! Benned nincs semmi cigó vér!

2011. jan. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsónál a pont! :D

Ez tetszett :D



Amúgy nekem Lakatos ismerősöm van és elvileg nem cigány.

Szóval van esélyed!

2011. jan. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

előző válaszoló, ez a leírás nagyon találó! :D tetszett!!

ez alapján nincs bennem egy csepp cigány vér sem.

csak ugye, Dankó Pista egykori zenész miatt gyanakodhatnak sokan.


köszönöm a válaszokat! ;)

2011. jan. 1. 16:48
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
Még jó hogy itt senki sem előítéletes....
2011. jan. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!