Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az au pairek tegezik vagy...

Az au pairek tegezik vagy magázzák a fogadó családjukban a szülőket?

Figyelt kérdés
Természetesen olyan anyanyelvű családról van szó, akiknél van külön tegeződés és magázódás :)
2011. jan. 2. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem eleinte mindenképp magázzák. Ha kialakul egy barátibb viszony, akkor váltanak tegeződésre.
2011. jan. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem alap, hogy idegen helyen először magázom az idősebbeket és a főnökeimet, és majd szólnak, hogy tegezheted őket. Ha letegezed és egy merev, konzervatív család, az nagy hiba!!!!!!!!!!
2011. jan. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
Én tegeztem mindkét családomat. Nem is tudnám elképzelni, hogy olyan családdal éljek, akik elvárják a magázást. Én már a kezdetektől fogva, az ismerkedős levelezéskor tegezve szólítottam meg őket. Nem szóltak érte, ha szóltak volna, az jó jelzés lett volna, hogy hova NEM akarok menni dolgozni.
2011. jan. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
En angol teruleten vagyok, ertelemszeruen tegezek, de ha nem igy lenne magazassal kezdenem mindenkepp.
2011. jan. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
59%
Néhányszor találkoztam korábban is a családdal, akkor még magázódtunk (ők is engem), de mielőtt odaköltöztem, felajánlották a tegeződést. Az elején mindenképp magázódj, az az illendő. Hacsak nem 25 évesek, de akkor is finoman kérdezd meg, hogy hogy is legyen.
2011. jan. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!