Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg jól érezheti magát...

Tényleg jól érezheti magát egy 10 hónapos gyerek egy nyaraláson? Nem önzőség ilyenkor még elvinni őket és kiszakítani a megszokott környezetükből stb. Mi is mennénk, de félek, hogy itthon azért jobban érezné magát.

Figyelt kérdés
2009. júl. 24. 09:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi voltunk horvátországban 1 hétre a 10 hos fiamal,semmi gond nem volt jol érezte magát,tetszett neki a fürdés és hogy egész nap vele foglalkozunk.A helyváltozás nem zavarta nem vettem észre hogy gond lenne,az utat is jol birta éjjel mentünk de nappal jöttünk és semmi gond nem volt sokat aludt!
2009. júl. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én azok táborát erősítem, akik úgy vélik, egy 10 hós babával még nem igazi a nyaralás, vagyishogy az nem nyaralás. Az én lányom 14 hós, de mivel még nem megy önállóan, ezért azt gondoltuk, idén nem megyünk vele a Balatonra a nyaralóba, mert senkinek nem lenne ez így nyaralás. Inkább itthon leszünk, amikor férjem szabin van 2 hétig és minden másnapra szervezünk programot (állatkert, strand stb.). Szerintem amíg egy baba nem 1x alszik egy nap, nem jár önállóan és nem eszik általános dolgokat, mint a szülei, addig nehéz megoldani a nyaralást úgy, hogy az mindenkinek pihenés legyen.
2009. júl. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi nemrég voltunk egy hosszú hétvégén 10,5 hós kisfiunkkal. Az út felét oda-vissza végigsírta. Odafele délben mentünk, gondolva, ilyenkor szokott aludni és majd milyen jól végigszunyókálja... tévedtünk. Már több mint felét megtettük az útnak mire végre elaludt, pedig vittünk játékot, rágcsálnivalót, innivalót, még meg is szoptattam útközben, de nem sokat ért. Visszafele alvás után indultunk, akkor meg azért nem aludt el. :( Így az utazás elég horror volt. Az ottlétet viszont nagyon élvezte, semmi problémája nem volt, hogy nem otthon vagyunk, a napirendünket betartottuk, itthoni lepedőjét, alvóspelenkáját vittük, hogy otthon érezze magát. Mehettünk volna 1 hétre is, akkor talán meg is tudtuk volna nézni a látnivalókat. Az étteremben voltak gondjaink, mert nem bírt a fenekén ülni míg mi ettünk, így jönni-menni kellett vele, mindenkivel ismerkedni akart, ezért felváltva ettünk, bár a végére egész jól belejöttünk! Összességében véve jó volt, bár fáradtabban jöttünk haza, mint előtte voltunk.
2009. júl. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%

12 hós a kisebbik gyerek.

Apa el szeretett volna menni valahová pihenni, de én lebeszéltem róla.

Majd jövőre.

Nekem nem kell az aggódás, hogy hol és mikor tudom megmelegíteni a bébikaját, meg hogyan fog fürödni, szenvedjek vele egy zuhanyzóban...

2009. júl. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
hát mi is aggódunk,de szeretünk menni és attól tartok,ha nem szoktatjuk időben hozzá akkor később rosszabb lesz.Nem?
2009. júl. 24. 09:41
 6/10 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem nem.

6 hóanpos volt fiam amikor voltunk vele először aaz alpokban 2 hétre nyaralni. Kirándultunk, túráztunk, pihentünk, együtt voltunk.

Friss levegő, napsütés.

Miért lett volna neki rossz.

Szerintem iylen esetben inkább a szülő fél kimozdulni és arra fogja, hogy kics a baba.

Azóta is inden évben megyünk, már 9 éves, sőt 5 éves kora óta a nyagszülei is leviszik minden nyáron 2-3 hétre Horvátországba.

Most fogunk először négyesben menni nyaralni, a kicsi 5 hónapos lesz.

Nwm kell túlaggódni a dolgokat, mit nem adtam volna azért, ha gyerekkoromban ennyit nyaralhattam volna.

2009. júl. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mármint a"Szerintem nem" a nem önzőségre vonatkozik.

előző

2009. júl. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mi most voltunk 1 héteg balcsin a 10 hós lányommal.

Nagyon jól viselte és élvezte.Sőőőt imádta a vizet az embereket, egyszer sem kelt fel éjszaka,nem volt gond hogy nem a saját házunkban voltunk.De az tény hogy elfáradt már a hét végére, de szivesen mennék még vele akárhova:)

2009. júl. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ja és még egy.

Igen a balcsi előtt persze én is aggódtam hogy hogy fürdünk, hogy eszünk stb....

De amikor ott voltunk baromi egyszerű volt minden.Én lihegtem túl, és ha nem próbáljuk ki akkor egy nagy élménytől fosztottam volna meg a tökmagot.Persze elsülhetett volna ellenkezőleg is akkor abból is tanultunk volna de szerencsére nem igy történt.

2009. júl. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

az autózást gyűlölte, a strandolást imádta :)

de a mi 10 hónapos babánk olyan, hogy mindgey, hol van, csak anya és apa ott legyen vele :)

2009. júl. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!