Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Láthatják egymást meztelenül?

Láthatják egymást meztelenül?

Figyelt kérdés
a bátyám 20 éves én meg 16. Ő mindig meztelenül jön ki fürdés után. Ugy gondoltam hogy már nem olyan kicsi a péniszem és nincs mit szégyellenem ezért már én se tekertem magam köré törölközőt. Meglátott és elkezdett osztani hogy ne járjak meztelenül mert nem kiváncsi a f*rkamra. Szerintetek normális dolog ha testvér nem mindig de mondjuk ha ott van a szobámban és én öltözök akkor lát meztelenül?
2011. jan. 4. 16:57
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
88%
Hát ha Ő is úgy járkál akkor mi köze hozzá ha te is?? Lehet azért csináljA MERT AZ ANYUKÁTOKNAK MUTIOGADJA :D Jó ez vicc volt. de akkor is, most szerintem nem akarja hogy te is ezt csináld utánna
2011. jan. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Persze,hiszen mindketten férfiak vagytok,de azért illik egy törölközőt magad köré tenni, a család többi tagja miatt is,
2011. jan. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

a család többi tagjával nincs gond mert ők lent vannak az első emeleten mi meg a másodikon és csak ritkán jönnek fel.

nem szoktam utánozni, de amikor benéz hozzám egy szál semmiben engem meg néha néha lát meztelenül nem kéne kiakadnia

2011. jan. 4. 17:07
 4/25 anonim ***** válasza:
86%
A mi családunkban az azonos neműek simán bemennek a fürdőbe egyszerre (pl. ha valaki fürdik, a másik meg fogat mos, vagy akár beszélgetni megy). De a fürdőszobán kívül nem rohangálunk meztelenül. Engem mondjuk nem zavarna, csak így alakult a családi szokás. De ismerek olyan családot, akik nyáron meztelenül rohangálnak, ha nincs vendég (persze nem látni be az utcáról sem).
2011. jan. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
az tök jó lehet amugy én szivesen vagyok meztelenül ugy is alszom
2011. jan. 4. 17:11
 6/25 anonim ***** válasza:
89%
Én meg meztelenül születtem...
2011. jan. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
61%
Hát anya is hozzám bejön beszélgetni meg én is hozzá. :) Meg volt olyan hogy a két tesóm is bementek egymáshóz mert videot néztek vagy mi :D tesóim között 1 és fél év van
2011. jan. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
és meztelenül nézték a videót?
2011. jan. 4. 18:37
 9/25 anonim válasza:
78%
Kellemes lehet xD meztelenül videót nézni a tesóddal ;)
2011. jan. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
62%
egymásra pörgettek vagy mi??? :D
2011. jan. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!