Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan kis teszetosza a férjem....

Olyan kis teszetosza a férjem. Hogyan változtathatnám egy kicsit meg?

Figyelt kérdés

Nem tudom ez genetikai kódolás-e, mert az édesapja ilyen, vagy én hoztam elő belőle. (Édesapám volt a falu ügyeletes faxacsávója anno, most meg Bólogató János)

Szeretem, imádom, de semmi határozottsága nincs. Mintha én hordanám a nadrágot. Pl:

Én Hová menjünk sétálni?

Ő Hová szeretnél?

Mit csináljunk?

Mit akarsz?

Mi legyen az ebéd?

Te mit ennél meg?

Egyszerűen kezd az agyamra menni!


2011. jan. 5. 05:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%

Nem értem. Amikor udvarolt nem tűnt fel? Ő ilyen és ilyen is marad. Farkas a szőrét elhullajtja, de a természete megmarad. Nem képes még azért sem felelősséget vállalni, hogy mit egyen. Akkor most döntsd el, hogy ezzel a hibával le éled vele az életedet, vagy tovább állsz. "Egyszerűen kezd az agyamra menni" Hát ez bizony baj, mert megmérgezi a kapcsolatot, és ez csak romlani fog. Minél több probléma van, annál inkább kiderül, hogy magadra maradsz a problémával, nincs senki akire támaszkodhatnál.

Nagyon sok asszony hordja a nadrágot, mert a férje ilyen tutyi mutyi. Ha gyereketek lesz, akkor is neked kellesz mindenben dönteni. Vállalod?

2011. jan. 5. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Mikor udvarolt, akkor ő is amolyan tesztoszteronbomba volt. Jártunk motoros találkozóra, akciófilmekre.
2011. jan. 5. 06:04
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
válaszolj te is így vissza, ha téged kérdez valamiről(persze ne ironikusan, mert megharagszik, hanem abszolut természetesen), és akkor megvan rá az esély, hogy észreveszi
2011. jan. 5. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
54%

Akkor beszélj vele, mondd el, hogy hiányzik a régi énje. Ha nem változik,akkor ne maradj vele, mert később csak rosszabb lesz. (az "Egyszerűen kezd az agyamra menni!" mondatod miatt mondom ezt.)

Talán észbekap, vagy ha megkérdezi, hogy hová mennél szívesen, mondd azt, hogy olyan helyekre ahova régen jártatok....

2011. jan. 5. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
fizess be egy egzotikus útra, majd tedd ki valahol a dzsungelba - ha élve előkerül, hidd el, meg fog változni! :) Na jó, ez megvalósithatalan, de nem hülyeség! Egyik ismim volt olyan, hogy megaludt a szájába a tej, aztán egyszer megtámadták az utcán, ezért kénytelen volt harcolni! Utána rá se lehetett ismerni, önvédelmi tanfolyamra járt és erős, határozott viselkedése lett :)
2011. jan. 5. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
57%

Semmi baja, csak flegmatikus. :) A flegmatikus ember a kolerikusokat is megszégyenítő kitartással képes küzdeni, ha a fejébe vesz valamit. Amíg el nem éri a célját....Majd szépen elsüllyed a fotel mélyére. Ne aggódj, olvasd el Florence Littauer Személyiségünk rejtett tartalékai című könyvét. Az első rész úgy általában mindenkinek szól, a második rész kifejezetten pároknak, pont az ilyen helyzetek kezeléséről... :)


Sok sikert!

2011. jan. 5. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
67%
És ha egyszerűen a te kedvedre akar tenni? lehet, hogy más gondjai is vannak, amik miatt fáradt, vagy kedvetlen.
2011. jan. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
68%
Hát most ezért elhagyni... azért nekem ez fura, na.
2011. jan. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
54%

Még annyit tennék hozzá ehhez, hogy:


A nők folyton egyenjogúságról beszélnek, ha ebből valami előnyük származhat. De ha mondjuk a férfi kicsit tétovább, akkor persze jó a régi konzervatív szemlélet. Szóval ez egy kissé gázos nekem.

Szerintem az egyenjogúság azt is jelenti, hogy ha egy nő lehet tétova, lehessen (elviselhető mértékben) a férfi is. Ne azt jelentse az egyenjogúság, hogy a nők kiválogatnak számukra előnyös dolgokat.


Különben egyetértek, a férfi az legyen férfi. Én inkább konzervatív szemléletű vagyok. De ha egy nő egyenjogúságról prédikál, legalább legyen következetes!!!

2011. jan. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Bocs ha valakit megsértettem.
2011. jan. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!