Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány évig voltál egyedül,...

Hány évig voltál egyedül, mire rátaláltál az igazira? Hány éves vagy most? Akkor hány éves voltál?

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 20:57
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
83%
még sajnos nem találtam rá:(
2011. jan. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
78%

már bele sem gondolok, hogy hány éve vagyok egyedül...

még nem sikerült rátalálnom az igazira, bár van aki lehet hogy lehetett volna, ha megakart volna ismerni, de nem.

23 éves vagyok :(

2011. jan. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
80%

Nemsokára 26 éves leszek, és még nem találtam rá - a "nem igaziaknak" meg nem akartam húzni az agyát, mert az nagyon csúnya dolog.

25/N

2011. jan. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
58%

Rám 14-15 évesen tört rám az érzés, hogy szerelmes lettem a szerelembe. És persze a gimi legszebb pasijába. Minden nap tele sírtam a párnámat, de szó szerint. 3 naplót írtam és "azért jártam suliba" hogy a srácot láthassam. Sajnos sosem voltunk többek egyszerű ismerősöknél, nekem meg a szívem kettéhasadt minden kudarc után. És feléledtem minden kedves szó hallatán, vagy mosoly láttán...

Aztán két évembe került míg kimásztam ebből az állapotból, ami visszatekintve így elég vicces volt.

Majdnem 17 éves voltam mire megismertem a jelenlegi páromat akivel azóta is együtt vagyunk már 3,5 éve. Úgyhogy gyakorlatilag csak 2 évet görcsöltem egyedül, ami most már semminek tűnik. Ahogy elfelejtettem görcsölni megismertem a páromat.

2o-L

2011. jan. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim válasza:
18%
Nem akarok lehangolónak tűnni, de lehet, hogy nincs is igazi. Én lassan három éve vagyok egy hölgyel és én úgy érzem, hogy megtaláltam, de van olyan barátom akinek több évnyi párkapcsolat kellett ahhoz hogy rájöjjön, hogy számára nem a kapcsolat a fontos, csak lefogja abban, hogy alkosson. Kitartás amúgy:)
2011. jan. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
64%

22 éves lány vagyok


Fél éve vagyok egyedül, de előtte két évig voltam. Nem találom a párom, pedig rám férne igazán, de nem alkuszom félig jó jelöltekkel. Én is éreztem már úgy, hogy lehetne Ő a nagy Ő, de volt barátnője, és annyira jó volt a kapcsolatunk, hogy mikor összevesztek még én mondtam neki, hogy hülye volt, kérjen bocsánatot. Sajnos a lány is tündéri volt, nem lehetett utálni.... pedig nagyon akartam, de imádtam :)

2011. jan. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
100%
16 éves voltam és most 25.
2011. jan. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
Az elsőre 28 éves koromban, a másodikra (az igazi-igazira) nem egészen két évvel később. :)
2011. jan. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
Ja, most 32 leszek pár nap múlva.
2011. jan. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
Szerintem az igazimmal most váltak el az útjaink... Most 24 éves vagyok és előtte 1,5 évig voltam szingli, most pedig 3 hónapja. Igaz még ez nem sok idő. Szerintem sosem fogom megtalálni a párom, mindig van valami, ami miatt el kell válni egyszer..
2011. jan. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!