Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Édesanyák! Mi kéne ahhoz,...

Édesanyák! Mi kéne ahhoz, hogy elengedd egyedül 14 éves lányod hard rock koncertre?

Figyelt kérdés

Még nem mertem megkérdezi, előtte megpróbálok szépen felsorakoztatni pár ész érvet:D

-Kitűnő tanuló vagyok(oké, ez nem számít, tudom, alap dolog, magamért csinálom, de azért gondoltam leírom.)

-Most lesz a szülinapom, fél hónap(a 14. nem a 15...:)

-A bizalmát még nem játszottam el

-Kitudnám fizetni a jegyet

-A helyszín pár buszmegállóra van innen

(+van acélbetétes bakancsom, és mind tudjuk, hogy az egy koncert elengedhetetlen kelléke:D)


Novemberi Rammstein koncertről lenne szó. Alapvetően egy laza anyukáról lenne szó, egyáltalán nem konzervatív, de azért mégsem egy ottalvós buliról lenne szó, nekem nagyon sokat jelentene, 3 éve a kedvenc együttesem.

Köszönöm:)


2011. szept. 30. 19:52
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
86%
egy megbízható fiú,aki velemegy és legalább 18 éves.
2011. szept. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
69%
Hol lesz a koncert?
2011. szept. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
93%
Egy 18 évnél idősebb kísérő, az acélbetétes bakancsod nem győzne meg, hanem inkább megijesztene, hogy miért kéne használnod.
2011. szept. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
76%
én a gyerekemmel együtt mennék el az a biztos. vagy elküldeném az apjával.
2011. szept. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:

Helyszínt illetően:Papp László Budapest Sportaréna.

Igen, a kísérőt illetően..megértem. De nem tudnék "szerezni":( ajaj.

2011. szept. 30. 19:58
 6/43 anonim ***** válasza:
100%

Világháború. 14 éves lányomat - ha mégoly megbízható és szuper is - semmilyen körülmények között nem engedném el. Nem azért, mert a lányban nem bíznék, hanem a világ olyan, hogy egy kislányt a mai világban felelős szülő nem enged el otthonról ilyen helyre.

Valószínűleg rábeszélném az apukát is és elmennénk mindannyian együtt. Így a kecske is jóllakik, a káposzta is megmarad. :-)

2011. szept. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
59%

pasival.. :D


14/L

2011. szept. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
100%

Megbízható kísérő. Lehetőleg családtag, idősebb testvér, apuka vagy én.

Nem azért mert benned nem bízom, hanem mert pontosan tudom, hogy mire lehet számítani egy ilyen koncerten, amit egy 14 éves lány még nem tud kezelni (pl. mi a helyes viselkedés, ha elsodor a tömeg, hogy szerelsz le három nagydarab részeg pasast, ilyesmik).

2011. szept. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
89%
Egyik válaszoló írta,hogy családostul mennének... Az elég ciki egy gyereknek,gondoltam szólok. :p (:
2011. szept. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
82%
19 éves vagyok, és én nem engedném el a 14 éves lányomat egy ilyen koncertre
2011. szept. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!