Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Utálom hordani a gyürüket...

Utálom hordani a gyürüket karika kisérö. A karika alatt föleg be szokott pállani. Nektek nem? Pedig szeretem a férjem de kiakadha nem hordom hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
2011. jan. 7. 12:39
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Én is utálom hordani, és nem is hordom. Persze, nem tetszett eleinte a férjemnek, de aztán belenyugodott.
2011. jan. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
És ha kicsit megnagyobbíttatnád a gyűrűt? lehet azért pállik be, mert szoros.
2011. jan. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Vagy nagyon széles, a gyűrűd. Válasszatok egy keskenyebbet, és hordjátok mind a ketten azt.
2011. jan. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is utálom a gyűrűket, ha eljegyeznének, nem hiszem, hogy hordanám. Nem ettől függ, hogy szereted-e a párod, ha okos, akkor ezt ő is tudja és nem fog kiakadni.
2011. jan. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretem hordani,pontosan a miatt,amit leírtál, így az arany nyakláncomon hordom őket.
2011. jan. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
igen elég vastag de a férjem nek nincs baja vele és kiakad...
2011. jan. 7. 13:10
 7/9 anonim ***** válasza:
29%

"de a férjem nek nincs baja vele és kiakad..."


Ez csak a te hibád, hogy egy ilyen b*lfaszhoz mentél hozzá.

Egy normális férj nem akad ki semmin hanem meg lehet vele beszélni mindent.

2011. jan. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A barátnöm sem birja hordani, ö egy nyakláncra húzta rá medál helyett és a nyakában hordja - igy nem lesz a kezének baja és mégis ott van a gyürü.
2011. jan. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
áh utálom én is, nem is hordom, az eljegyzésen láttam utoljára. Alapvetően nem hordok gyűrűket, ezért tetováltattunk egyet.
2011. jan. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!