Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináltok egész hétvégén?...

Mit csináltok egész hétvégén? Normális ha a férjem csak feküdni akar? Más pasik is vannak igy? Olyan uncsi

Figyelt kérdés
2011. jan. 8. 12:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%

Hát az enyém dolgozik. Ha itthon van, akkor meg gépezik.

Én tanulok, este pedig barátnőzni fogok. Bánomisén, mit csinál :D

Egyébként találd ki, mit csináljatok és rángasd el. Lehet, hogy ő is unja, hogy nem csinál semmit, csak nincs ötlete.

2011. jan. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%

Hát ha veled akar egész hétvégén ágyban lenni, az nem olyan rossz, néha kell ilyen lazulás is :)

Az én párom egész délelőtt kocsit takarít ( az enyémet is), én közben főzőcskézek, a leves lassan kész, a gofrisütés közös progi :) Aztán kis pihi, koraeste pedig mozi - most így alakul a szombatunk, holnap sajnos már párom melózik ezerrel. itthon ugyan, de irodázik.

2011. jan. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
55%

Bújj oda hozzá és ... mindjárt nem lesz uncsi :D


Biztos fáradt és jól esik most neki a nagy semmittevés. Bár pl. elmehetnétek fürdőbe vagy szaunába. Ilyen helyeken még kellemesebben lehet pihizni és még izgisebb is.

2011. jan. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
nem akar menni. mondja mult heten voltunk moziba tegnap meg costa cafeba ....
2011. jan. 8. 13:04
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
Végül is az sem jó, ha erőlteted. Lehet, hogy valami miatt rossz kedve is van, nem? Akárhogy is, nézzetek meg egy jó filmet, süss valamit, masszírozd meg. Néha picit nem árt őt kényeztetni és kiszolgálni. Biztos meghálálja majd.
2011. jan. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ha nagyon fáradt, akkor normális. Nálunk is van ilyen, de olyan is, hogy én vagyok fáradt hétvégén. Meg olyan is, hogy mindketten dolgozgatunk valamit itthon, esetleg elmegyünk valahova. Ha meg valamelyikünk pihenni szeretne, akkor a másikunk vagy vele pihen, esetleg együtt tévézünk, filmezünk, netezünk, vagy elfoglalja magát.
2011. jan. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
2011. jan. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Az eljárkálás súlyos pénzbe kerül feltételezem nem te fizeted, ha akkarsz valamit csinálni hívd fel a barátnöidet és meny el.
2011. jan. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
nem enged egyedül és mások is elmászkálnak
2011. jan. 8. 15:38
 10/16 anonim ***** válasza:
Mi az hogy nem enged a rabszolgájának tekinted magad, el kell küldeni a jó édes... és elmenni valahova.
2011. jan. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!