Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Akinek bátyja van,...

Lányok! Akinek bátyja van, milyen a kapcsolata vele?

Figyelt kérdés

Csak gondoltam megkérdezem, hogy más hogy van vele. Én személy szerint imádom a bátyámat. 5 év van köztünk, ő 22 éves. Sokfelé megyünk együtt, volt már, hogy azt hitték járunk :)

Amúgy mindent elmondok neki, ő az egyik ember, aki a legtöbbet tud rólam. Ő is sok mindet elmond nekem. Nagyon nagyon szeretem őt!!!


2011. jan. 8. 15:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

25/L vagyok, bátyám 31/F.

Nagyon jó kapcsolatunk van, ideális testvéri és baráti viszonynak mondható. Minket is szoktak párnak nézni, mert szeretünk együtt lógni, még szórakozni is együtt járunk. Nagyon szoros a kapcsolatunk.

2011. jan. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Mi is nagyon szeretjük egymást, közel állunk nagyon. 10 év van köztünk. Mindig ott vagyunk ha a másiknak szüksége van valamire. :)
2011. jan. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Én 21 vagyok báttyám 28! Gyakran néznek minket is egy párnak. Sokat lógunk együt vásárolunk, állatkert, vagy csak bedobunk egy hambit ha egy nap nem találkozunk általában telefonon beszélünk. Imádom
2011. jan. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Booorzalmaas...Utál kb. engem legalábbis csak ugy viselkedik.Nem megyünk sehova együtt.Állandóan cikiz,piszkál stb.Amúgy ő is 22éves de nekünk 8év a korkülönbség.Azt hiszi hogy ő itt az Isten és mindent megmondhat nekem.Nagyon rossz a kapcsolatunk de már megszoktam.:)Igazából nem is ismerjük nagyon egymást.Jó azért én tudok róla ezt-azt de ő nem is ismeri a saját hugát.
2011. jan. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Köztünk 14 év van. De nagyon jól kijövünk egymással.

Én 16/L vagyok.

2011. jan. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Azért vigyázz, mert ha lesz egy komoly barátnője, biztos zavarni fogja a csajt ez a ti túl jó kapcsolatotok.

Nekem volt egy pasim, akit ennyire imádott a huga, és rá is ment a kapcsolat. Nem bírta elviselni a csaj, hogy velem van a srác, nem vele, meg jött volna midnenhova velünk, meg ilyenek. Ezekkel vigyázz...

2011. jan. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
szia, köztünk 2 év van, de nagyon jól megértjük egymást, mindig segít,aggódik értem, viszont többnyire szekál,piszkálkodik, kritizál, beszólogat de tudom,h. így fejezi ki,h. szeret
2011. jan. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Nekem 2 bátyám van, egyik 29 éves a másik 26. És mind a kettőt imádom. Nem vagyunk összenőve, de sose veszekedünk, és bármit elmondhatok nekik, meg bármire megkérhetem őket. Meg jókat lehet velük hülyéskedni.

18/L

2011. jan. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább semmilyen. Éltünk egymás mellett, mint 2 idegen, pedig én próbáltam vele beszélgetni, de ő nem az a fajta, legalábbis az én társaságom nem kellett neki. Ezt egy időben rosszul viseltem, mára beletörődtem, hogy nagyon nem kíváncsi rám csak tudnám miért.

Amióta elköltöztem otthonról nem is tudok róla semmit.

Azért sajnálom.

2011. jan. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Az én bátyám 17 évvel idősebb nálam. Én 23, ő 40. Gyerekként imádtam, sőt istenítettem, de sose tudtam megbizonyosodni afelől hogy ő is szeret, mert sose mutatta ki a szeretetét. Sajnos azóta megromlott a kapcsolatunk, már inkább csak jópofizunk mikor találkozunk, pedig mindketten külföldön, ugyanabban a városban élünk, a család többi tagjától távol.
2011. jan. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!