Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szülő elvárja a kamasz...

A szülő elvárja a kamasz fiától, hogy érdeklődjön a lányok iránt, ismerkedjen, legyen kapcsolata, stb?

Figyelt kérdés
Visszagondolok, hogy főleg apukám mennyit próbált "terelgetni" a lányok irányába (bátorított, vett nekem könyveket, újságokat), de semmit nem csináltam, mert csak később, 22 évesen kezdett el érdekelni a téma. Lehet, hogy nagy csalódást okoztam nekik?
2011. máj. 14. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet ő már a te korodban csajozott és attól félt, hogy ha nem érdeklődsz, akkor a fiúk tetszenek neked. de miután írtad, h ez rendeződött nem hinném, h csalódott volna
2011. máj. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Dehogy várok ilyet a gyerekemtől! Ez csak és kizárólag az ő magánügye. Ha megosztja velem ezeket a dolgokat akkor örülök, de ha nem, akkor sem tehetek semmit. Ez az ő magánszférája, vagy beenged vagy nem, ez rajta múlik.
2011. máj. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Későn érő típus lehetsz.
2011. máj. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen későn érő szerintem. Csak épp mindenkit más mértékben érdekel a másik nem.. egyszerűen csak kihagyott egy fázist, mert nem volt rá szüksége.

Szerintem apád tényleg attól félt, hogy gyávaságból nem csajozol, és próbált segíteni a maga módján:) El tudod képzelni, milyen tanácstalan lehetett?! A legtöbben tényleg úgy tartják, hogy egy átlag tini fiú esze a nap 24 órájában a nőkön jár, kifordul magából, stb, te meg semmi hajlandóságot nem mutattál a téma iránt.. nem hiszem, hogy neki hiányoztak volna az "Apa, teherbe ejtettem egy 16 éves lányt, de nyugi elveszem feleségül és dolgozni fogok" típusú konfliktusok, de az sem lehetett jó érzés, hogy nem tudta, mire számíthat.. Nyilván ha a fia párkapcsolatban analfabétának bizonyul később, azt személyes kudarcként élte volna meg, de így szerintem csak legördült a súly a mellkasáról és örült, hogy az ő fiát már tiniként sem zavarták meg a nők..

2011. máj. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!