Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzékenyültem el?

Miért érzékenyültem el?

Figyelt kérdés

Ma megtaláltam egy fotót,a volt barátom volt rajta kiskorában.

Azt a képet egy műtétemnél kaptam tőle, ez volt ráírva, hogy ez a kép mindig vigyázz rád, ha testem nem is de a lelkem örökké veled lesz szeretlek kincsem.

Anyának mutattam hogy ezt a képet akkor kaptam, előtte elolvastam normálisan, mikor anya kérte hogy olvassam el, csak a feléig jutottam el mert elkezdtem sírni.

majdnem 9hónapja külön vagyunk és majdnem 4évig jártunk.

Ami még rosszabb hogy van barátom 5hónapja.


2011. jan. 8. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mit érzel az új barátod iránt, de egy részed mindig szeretni fogja a régit..ez nem azt jelenti, hogy most neked jó lenne vele vagy hogy működne a dolog (egyrészt van oka annak, hogy tönkrement a kapcsolat, másrészt változtatok azóta mindketten). Tudat alatt megmaradtak a jó emlékek (a rosszakat hamar elfelejti az ember), ezek bukkantak felszínre.

Mi 3 és fél évig voltunk együtt, 1 éve külön..de még a mai napig nem néztem meg pl. az adatlapját sehol, képtelen lennék látni, hogy milyen lett azóta (szerencsére nem egy helyen lakunk, így nem futunk össze). Ettől függetlenül már nem szeretem és nem jönnék vele újra össze.

2011. jan. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy még mindig szerelmes belé, akkor nyilván csak feltörtek a régi szép emlékek és meghatódtál, hiszen négy év sok idő, nem lehet csak úgy kitörölni az ember életéből.
2011. jan. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
5%
sexterápia kéne neked
2011. jan. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 emlya ***** válasza:
Szerintem ez normális,hiszen 4 év az mégis csak 4 év, és nagyon megható volt az üzenet. Én nem csodálom, hogy sírtál.
2011. jan. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez jó dolog, azt jelenti hogy a jó dolgokra emlékszel, különben összetépted és kidobtad volna, örülj neki, hogy ilyen vagy :)

(Az új barátodnak azért ezt ne meséld el)

2011. jan. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!