Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Bővebben lent

Mit tegyek? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Anyu teljesen a padlóra tesz.Nem tudom mi ütött belé..pár hónapja semmi nem jó neki.Nagyon szerettem itthon lenni,gondolhatjátok ha Szegeden otthagytam az egyetemet,csak azért,hogy egy olyan fősulin végezzek,ahova bejárós tudok lenni,mindennél többet jelenetett,hogy itthon voltam.Anyu egyre furább...ma is olyanokat ordítozott rám,hogy sírógörcsöt kaptam..mert én nem csinálok itthon semmit,délig alszok.Erre mondtam,hogy legalább 2 hónapja csak is én vasalok,kimosok.Mindig mire hazaér a munkából összepakolok,elmosogatok-van egy 22 éves bátyám,aki igen nagy kupit tud csapni:)- Erre jön az,hogy felesleges,mert mindig mindent félig csinálok..Meg ha kivasalom a ruháit,ha berakom a szekrényébe az a baj,ha nem rakom az a baj..De amit ma művelt,az kiverte a biztosítékot.Akkora zajt csapott,hogy a halott is felébredt volna rá..már ordítással kezdte,hogy vegyen tudomásul,hogy ő nem a cselédem,meg mi az,hogy délig alszok.mondtam,hogy csak azt nem tudja,hogy hajnal 3ig tanultam..őt nem érdekli,menjek el itthonról,ha nem tetszik,segít pakolni...és ehhez jöttek még soksok szééép nyomdafestéket nem tűrő szavak...és ami a legszebb,hogy 5percenként változik a hangulata.utánna már édes kislányom vagyok..hát nekem nem megy ilyen könnyen..

A kérdésem az lenne,szerintetek milyen lehetőségeim vannak?

1.Mennék albérletbe,valami 1 szobásba,ahol csak egyedül lennék..az nem túl drága,de oda is kell legalább kéthavi kaukció.Azért mennék egyedül,mert az idegeim nagyon kivannak,nem tudnék elviselni most már körülöttem,meg 1 évig laktam legjobb barátnőmmel,és az valami pocsék volt,szóval félek is a dologtól,hogy többen legyünk.

2.Dolgoznék,de hirtelen nem kapok munkát,sőt egy havi keresetből nem tudnék lakást kivenni,meg fenntartani..legalább pár hónapig kellene spóroljak.+ahhoz,hogy dolgozzak,nem bejárósnak kéne legyek,de akkor megint előjön a lakás probléma..

Tudnátok valami tippet adni,mégis mit csináljak,mert már totál a padlón vagyok.

Előre is köszönöm!!!19/L


2011. jan. 8. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Amikor viszonylag nyugodt a hangulat, mondanám neki, hogy anya, gondolkodtam a dolgon. Igazad van, nem akarom, hogy kikészülj. Elmegyek albérletbe, de kérlek, segíts rajtam. KÖLCsÖNT kérek tőled, s amint dolgozom, visszafizetem neked. Jobban szeretlek annál, hogy kikészítselek idegileg. Aztán nézd meg, mit mond?!
2011. jan. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsot!

Sajna most tuti nem tudna annyit adni(lakáshoz kaukció és a többi)Még Szegeden laktam,fizette a havi 40.000ft-t.De mostanában azzal jön,hogy ő már 14 évesen önálló volt,dolgozott.Mondtam,hogy én is dolgoznék,de nem találok melót,sima érettségim van,a főiskola folyamatba van..diákmunkából nem tudom fent tartani magam...

Gondolkodtam az Erasmus programon,kimenni külföldre,de október 18ig lehetett jelentkezni...

Teljes tanácstalanság...

2011. jan. 9. 15:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Diákhitelt nem tudsz felvenni a fősulin?

Nem találsz egy idősebb hölgyet, aki azért adna ki szobát, mert nem akar éjszaka egyedül lenni?. Adj fel hírdetést, hasonló szöveggel!Talán meg tudtok egyezni. Szomszéd néninknél is, kertes házban egy szépen berendezett kis lak, s csak azért adaták ki, hogy a néni ne legyen egyedül. Kaját hordatták, takarítani a gyerekei takarítottak. Talán te is akadsz egy kölcsönösen előnyösre.

2011. jan. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem szeretném hitellel kezdeni az életem...és mindent megteszek,hogy ne is kelljen.

Viszont a második ötleted igen elgondolkoztató.:)

Köszönöm!

2011. jan. 10. 14:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!