Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lakást szeretnénk venni....

Lakást szeretnénk venni. Szeretnék negyedik emeletit, mert az anyósom egy lusta 140 kilós szörnyeteg és ha a negyediken lakunk remélhetőleg nem gyakran fog feljönni hozzánk! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szerintetek mennyire kellemetlen a negyediken lakni? Eddig csak családi házban és emelt földszinten laktunk. Megéri?

Van egy fél éves lányunk és majd szeretnénk neki tesót. Viszont anyóst mindenképp távol kell a gyerekektől tartani, mert egyszerűen nem hajlandó kezet mosni, mielőtt felveszi a babát. Ebből a lányom kb 3 hetes korában nagy balhénk volt. Állandóan tele van a ruhája kutyaszőrrel és sokszor büdös is, mert a szappan nem a jóbarátja.

A hab a tortán, hogy mivel dagadt mint egy disznó, nem hajlandó levenni a kutyaszaros cipőjét, és úgy bemegy a szobába, hiába szólok rá. Persze aztán majd az én gyerekem fog négykézláb közlekedni azon a szőnyegen. Ki tudja milyen kórokozókat hagy maga után, amit a porszívó nem képes eltüntetni. Nem látok más megoldást! Szerintetek meg fogom bánni, ha a negyedikre költözünk?


2008. jan. 23. 10:04
1 2 3
 11/30 anonim válasza:
100%
Én több helyen is a legfelsőbb szinten laktam, és ez jó amiatt, hogy 1. feletted nem zajonganak 2. kevesebb a fűtésszámla. A lépcsőzést meg lehet szokni (80 kg alatt, persze..) Egyébként miért jár hozzátok az anyós, ha hülyének néz titeket? Milyen emberek vannak..
2008. febr. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim válasza:
98%
Van egy olyan közmondás, hogy az anyóstól legalább 1 falu válasszon el:) Szerintem hosszútávon ez lenne a legjobb:) Azért hozzáteszem, őszinte részvétem a primitív némber miatt:)
2008. febr. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
7%
Most miért is emelted ki a kérdést???
2010. nov. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%

Mi a negyediken lakunk anyóssal. De jól kijövök vele, viszont anyám, hát öhm.... eléggé anyós jellegű...

Tőle nagyon jól véd a negyedik. Nálunk van pincerekesz a babakoocsinak és edzésnek sem utolsó. a terhességem végéig tudtam hordani a farmerjaimat...

2010. nov. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 Kriszti83 ***** válasza:
100%
Mi a harmadikon lakunk, van egy 23 hónapos gyermekem és januárban születik a kistesó. Kétszer is meggondolom, hányszor lépcsőzünk egy nap...Az anyós pedig ha nagyon fel akar menni, akkor fel is megy, vagy ami rosszabb, elvárja, hogy hozzá vidd a gyerkőcöket! Párod nincs hatással a kedves mamára? A higiénia nagyon fontos dolog, ebben teljesen igazad van.
2010. nov. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Ez már egy 3 éves kérdés.Még nem oldódott meg a probléma?
2010. nov. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondják, hogy olyan helyen kell laknia a fiataloknak, ahová az anyós pongyolában nem tud átmenni.
2010. nov. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj arra is, hogy ha nagyobbak lesznek a gyerekek és a ti munkaidőtök tovább tart, mint a bölcsi-ovi-iskola nyitvatartása, akkor majd milyen nagy szükségetek lesz az anyós segítségére...Ha nem tud hozzátok feljutni, akkor majd a saját lakásába viszi, ami ezek szerint rosszabb opció...


Amúgy nem gáz a negyedik emelet. Nálunk a negyediken is nyugdíjasok laknak. Igaz, fiatalosak, de simán naponta többször fel és lemásznak...

2010. nov. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
87%
lifttel fel tud menni a malac anyós is nem? vagy nincs lift a házban? Én tuti megmondanam neki hogy ne jöjjön ha nem tud emberi modon elni viselkedni
2010. nov. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
FIGYELEM! ez a kérdés 2008. januárjában hangzott el! szerintem azóta nem aktuális már, a gyerekek felnöttek, talán már anyós sincs!!!!!!!
2010. nov. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!