Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 4 gyerekem van mit csináljak...

4 gyerekem van mit csináljak hogy ne csak anyát láson bennem a párom hanem nőt is? Mert ez a második házasságom és nem szeretném hogy ez is tönkre menyen .

Figyelt kérdés
2011. jan. 9. 17:43
 1/2 anonim ***** válasza:
70%
Legyél csinos, és kívánatos. Ne lompos, elhanyagolt, mackó nadrágban, és kinyúlt pólóban flangáló feleség legyél. Tudom, ez 4 gyerek mellett nehéz, de megoldható. Amikor udvarolt neked, hogyan néztél ki? Próbálj most is olyan csábos lenni, mint akkor voltál.
2011. jan. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
82%

Szia! Üdv a 4 gyerekesek körében! :)


Nálunk ez sosem volt probléma, igaz, sokat teszek/teszünk érte. Szerencsés alkatom van, simán letagadhatnám a 4 gyereket, de ehhez hozzájárult az is, hogy a terhességek alatt is figyeltem az alakomra, a szülések óta pedig - a mai napig - rendszeresen tornázom, aerobicozom, hetente átlagban 2-szer, de ahogy időm engedi, többször is, ha jó idő van, futni is szoktam.


Ezek tehát a külsőségek. A férfiak számára igenis fontos, hogy a vonzó nőt lássa benned, ezt csak így lehet elérni.


Emellett sosem hagytam, hogy betemessen a gyereknevelés és a házimunka. Nagyon kemény ennyi gyerekkel, de én, mi vállaltuk. Nem kell, hogy ez megölje a házaséletet. Szerencsénk van, van kire bízni a gyerekeket, így hetente legalább egyszer kettesben maradunk, elmegyünk moziba, étterembe, vagy csak itthon romantikázunk, kedvfüggő. A lényeg, hogy a gyerekek nincsenek körülöttünk, és csak egymásra figyelünk.


Szervezzetek tehát ti is kettesben programokat, kezdjetek újra randizni. Ne hanyagoljátok a szexet.


Sok sikert! :)

2011. jan. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!