Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 (vagy annál több) éves...

30 (vagy annál több) éves szeretnék lenni! Úgy érzem, akkor minden jobb lenne, és teljesülnének az álmaim. Más is érzett már így? Mit tegyek? (13 éves lány vagyok)

Figyelt kérdés
2011. jan. 9. 21:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

Ne siettesd! Addig jó, amíg álmaid vannak. Vagy inkább amíg vannak álmaid. :)

31/N

2011. jan. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%

Én 13 éves szeretnék lenni.

Nagymama

2011. jan. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%

fogadjunk épp most nézted a tévében a hirtelen 30 című filmet XDD


hidd el akkor semmi sem lenne jobb... most még fiatal vagy, tiéd a világ.. 30 évesen halálra dolgozhatod magad hogy eltartsd a retek orbánt és csapatát (gondolok itt a cigányokra.. undorító).

2011. jan. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Egyszerű huszonéves ***** válasza:
100%

Én már szívem szerint nyugdíjas lennék, mert akkor már végre lenne biztos jövedelmem... Én csak ezért.

22/N

2011. jan. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%

Hirtelen 30-at nézel?

Én lennék újra 13, talán jobb életem lenne, ha újrakezdhetném....

2011. jan. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%

Mi az, nézed a 'Hirtelen 30-at'?

Amúgy 15 vagyok, sokx szeretnék egyetemista lenni, mert tudom, hogy a középsuli számomra xar lesz, pedig szinte még el sem kezdődött. Egyébként élj a jelenben, 10-20 év múlva még szeretnél majd ilyen fiatal lenni.

2011. jan. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%
én 25 vagyok ,de tökre örülnék neki ha 10 lennék :D vagy még kisebb, még semmivel se kellett törődni ... és teljesen más volt minden :D idősebb meg nem akarok lenni :D
2011. jan. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%

Termeszetes az, ahogyan erzel. Mar szeretnel felnott lenni, es elni szeretned a sajat eletedet.

Tudod majd eljon az ido, amikor eszedbe fog meg jutni ez az idoszak, s akkor majd azt fogod gondolni, hogy de jo lenne ujra gyermeknek lenni, amikor meg nincs annyi felelosseg Rajtad, s elhetted az eletedet akar egy lepke!

Jelenleg ami nehez Neked,hogy alkalmazkodj es mindig szot kell fogadnod, mivel meg masok iranyitanak, s dontenek helyetted, s ez valoban mar ebben a korban eleg nehez, de mar most elkezdhetsz gondolkozni azon,hogy valoban hogyan is szeretnel elni majd.

Tehat almodozni mar lehet, s eppen ezert tanulj jol, hogy aztan olyan munkat vegezhess amit szeretsz, s amibol megtudsz majd elni, illetve megtudod teremteni a sajat otthonodat.

2011. jan. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Az álom beteljesülés = az álom halála.

Hidd el, nem olyan rossz 13-nak lenni...


34N

2011. jan. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha tudnád, hányszor visszasírtam a gyerekkoromat...

Most csak a probléma van, amit meg kell oldani, sokkal nagyobb a felelősség mindennel kapcsolatban.

31/N (nem az 1. hsz.)

2011. jan. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!