Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Írnátok a képéhez? Ha igen, mit?

Írnátok a képéhez? Ha igen, mit?

Figyelt kérdés

Barátom képeihez kommentál egy nő. De nem állt meg annyinál, hogy aranyosnak vagy cukinak tartja, hanem olyanokat ír, hogy szexi fiú, meg hogy annyira jól néz ki, hogy az már fáj és nagyon hiányzik neki. Egy másik fotójához pedig azt írta, hogy nagyon jó pasi és ő várja még, mert a láng belülről égeti.

Mondtam a barátomnak, hogy engem az nem zavar, ha lányokkal barátkozik, de ez már sok. Bár állítása szerint már tisztázta a dolgokat a nővel, dehát az mégis ilyeneket ír neki állandóan. Viszont ez a dolog, hogy hiányzik neki, meg vár még rá, ezek olyanok, mintha már korábbról ismernék egymást. Párom viszont ezt folyamatosan tagadja, azt mondja, most néhány napja ismeri a nőt, korábban nem. Ehhez a hozzászólásához gondolkozom, hogy írok. Jó ötletnek tartjátok? Nem bunkó stílusban akarok, csak vegye már észre magát! Konkrétan erre a hozzászólásra: "azt írta, hogy nagyon jó pasi és ő várja még, mert a láng belülről égeti."

Ti mit tennétek?


2011. jan. 9. 22:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%
Ha írsz,kinevetteted magad.Egy pasi sem ér annyit,hogy hajbakapj egy másik nővel,ez nagyon megalázó.Amúgy a "barátod" csúnyán átver,biztos h van köztük vmi,ha más nem is,flört az tuti.A helyedben röpíteném,és más vizek felé eveznék.
2011. jan. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Először is nem hinnék 100%-ig a barátomnak.Másodszor beszélnék a csajjal privátban és akkor ki derülne ki hazudik.
2011. jan. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
83%
Ha a batátodat annyira zavarná a nő hozzászólásai,akkor már régen letiltotta volna a hozzászólási lehetőséget!Ennyi.Tetszik a hiúságának,büszkeségének!És mit akarnál írni a nőnek?Nevetségessé teszed saját magad.
2011. jan. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Biztos jólesik neki, hogy tetszik más nőknek is, de ez már sok!!! Azt mondja, ő csak barátként tekint a nőre.


Igazából nem tudom, mit írnék. Valami kis jelzést, amiből veheti a lapot, hogy engem zavarnak az ilyen megnyilvánulásai... Nem tudom, komolyan. :( Valahogy le kellene szerelni.

2011. jan. 9. 22:45
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Ne írj a csajnak, magadat aláznád meg, tennéd nevetségessé (minden ismerősötök előtt aki fenn van azon a közösségi portálon).

A barátod valószínű hazudik.

2011. jan. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Oké, akkor nem írok.
2011. jan. 9. 22:47
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Én is privátban írnék a csajnak.

Mert szerintem senki nem ír ilyeneket 1 pasi képéhez, ha nincs köztük valami.

Egyébként érdekelne, hogy hol, hogyan és miért ismerkedett meg ezzel a nővel a párod? Szerintem tuti "elfelejtette" tudatni a lánnyal, hogy barátnője van.

2011. jan. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
22:42 vagyok megint.Szedjétek le a képeket,így eltűnnek a nő hozzászólásai is.Utána vissza a képek,és letiltani a hozzászólási lehetőséget.Hagyd a nőt a francba,ne írjál semmit,így majd megunka nem sokára,de ha látja hogy idegesít vele,annál jobban fogja élvezni,és írogatni!
2011. jan. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
bocs,megunka=megunja.
2011. jan. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
A barátod megoldhatná annyival a dolgot, hogy letiltja a nőt, vagy törli a kommentjeit.
2011. jan. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!