Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Írnátok nekem olyan idézeteket...

Írnátok nekem olyan idézeteket, melyben van némi utalás arra, hogy az illető apa rossz?

Figyelt kérdés
2011. szept. 25. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Példabeszéd? Egyszerűbb a nyílt kommunikáció.
2011. szept. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az lenne,ha lehetne kommunikálni...
2011. szept. 25. 17:06
 3/6 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=V-AgV6ciitk&feature=related


Ez nem pont idézet, de eléggé "betalál"...:(

2011. szept. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
:(
2011. szept. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nem feltétlenül a rossz apaságra mutat rá, hanem arra, hogy csalódtál az édesapádban. remélem ez is megteszi..


" Nem ezt akartam... Nem ilyen világot képzeltem magamnak.. Én csak szerettem volna valakit akire felnézhetek, valakit akire igenis büszke lehetek.."


És itt egy másik, mivel irtad, hogy nem tudsz vele kommunikálni.


"Csak egy percig figyelj rám, csak most az egyszer tegyél úgy mintha érdekelne amit mondok...kérlek.!!"


remélem segithettem!

2012. febr. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem igazi idézet ez csak egy részlet egy könyvből, de szerintem nagyon ott van.


" Szerencse, a te apukád marha rendes...

-Volt-mondta Rénó önkéntelenül.-Mindig többet kell dolgoznia, egyre fáradtabban jön haza... sokszor kiabál velem, mint az építkezésen a munkásaival...káromkodik!- Sóhajtott.-Azelőtt, ha megláttam, csak szedtem elő a legót.

-Legó- húzta el a száját Szilvi.-Akár a hülye öcsém! Építi a dömpert meg a többi eszement ketyerét...

-Nem a dömper a lényeg! Az a lényeg, hogy kettesben lehetsz azzal az emberrel, akit a világon a legjobban szeretsz, egyedül ő maradt, mert anyutól elváltak. Mindegy milyen bolond várat építesz! Közben lehet beszélgetni mindenről, nem nézek rá, ő se én rám, ott van és még sincs, mindent elmondhatsz őszintén. Most?!"Csak egyre kérlek, fiam, hogy ne hazudj!" mondja. És holtfáradt, és ordít, és semmi sem jó, és akkor állj eléje őszintén valami neked fontos marhasággal... Próbáltam már! Elhajtott morogva, mint a piaci legyet"

2015. máj. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!