Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak h ne veszekedjün...

Mit csináljak h ne veszekedjünk állaldoan a párommal?

Figyelt kérdés

az a helyzet h bármit csinálunk, v mondunk akk állandoan vitába torkollik:S nagyon szetejük egymást, de ez a vitás állapot kiborit. mit tegyek h ne vizázzunk? a ráhagyás nem okés,mert akk az a baj:S


annyira szomoru vagyok emiatt! olyan jo lenne ha ismét nyugi lenne.

am kb 3-4honapja kezdődött:'(

köszi a segitséget!


2011. jan. 12. 15:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez a helyzet, ráadásként én kismami vagyok és a hormonok bennem is dúlnak..szóval lehet ettől.de én tudom magamról hogy ha nem nekem van igazam vagy ha látom hogy nem tudom meggyőzni a magam igazáról akkor csak még dühösebb leszek, és már én is belefáradtam ebbe.Ezt a páromnak meg is mondtam.És rájöttünk hogy nem egymás személyiségével van gond, hanem az adott körülmények szítják bennünk a vitát.. vagyis ha próbálsz úgy közelíteni a dolgokhoz hogy az ne forduljon át vitába akkor máris sokkal boldogabb a helyzet.legalábbis ez nálam bevált.nem azt mondtam hogy add meg magad neki,csak próbálj az ő fejével dolgokat látni/"gondolkodni"-belelátni úgy sem tudtok egymás fejébe-kompromisszumokat pedig nem szégyen kötni!
2011. jan. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Tudod én már 7 éve vagyok házas és amit megtanultam, az a tisztelet a másik cselekedetei és érzései iránt. Ha önző vagy, akkor csak a saját érdekedet nézed és rögtön kirobbn a vita. Hagyd rá a dolgokat és nézd más oldalról. Lehet hogy ezt.meg azt nem úgy csinálja, ahogy te akarod, de milyen jó, amikor bevásárol neked, meg vacsorát készít..:-)

26N

2011. jan. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
35%
amikor elkezd veszekedni pippantsd le!
2011. jan. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

csak tudod az a cink h nálunk nincs ilyen, h bevásárol, meg vacsit csinál:'(

sajna nem kapok töle semmi meglepit, v egy rozsát v egy vacsit egy étteremben semmit...:'(

2011. jan. 12. 15:26
 5/16 A kérdező kommentje:

pippancs??? az mit jelent? rázzam le?:$

am meg az sem jo,mert akk csak a harag marad!

2011. jan. 12. 15:28
 6/16 anonim ***** válasza:

A pippantsd az az, hogy orálisan... szóval tegyél neki jót... Nem én javasoltam, csak lefordítottam.

De hasonló kérdés volt minap:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2011. jan. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Előző voltam. Ha semmi jót és kedvességet nem kapsz tőle, miért vagy vele??
2011. jan. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
hát... néha kapok... meg szeret, csak nem mutatja ki olyan modon h meglepiket ad...
2011. jan. 12. 15:32
 9/16 A kérdező kommentje:
köszi a linket.
2011. jan. 12. 15:34
 10/16 anonim ***** válasza:

Az, h pippantsd le, azt jelenti, h orálisan kényeztesd. Bár szerintem ez nem éppen a jó megoldás :D

Az én párom sem egyszerű eset, pl gyakran van olyan, h úgy jön haza, h dúl- fúl valami miatt, vagy csak egyszerűen nyűgös, hisztis, és olyankor semmi nem jó neki. Ilyenkor az a megoldás, h nem figyelek rá, nem szólok hozzá, mert tudom, h azzal mégjobban szítanám a tüzet, és tuti, h veszekedés lenne a vége. Egy idő után kidühöngi magát, és érdekes, lehet vele beszélni normálisan arról is, ami miatt dühös volt esetleg.

Viszont ha neked hiányzik vmi a kapcsolatból (pl. a meglepi, a rózsa, stb), akkor azt egy nyugodt pillanatban, normális hangnemben érdemes lenne megemlítened neki. Hiszen ő sem gondolatolvasó, lehet, h nem is tudja, h te ilyenekre vágynál. Ha nem beszélitek meg, h mi hiányzik, hogyan lenne jobb mindkettőtöknek, annak előbb- utóbb az lesz a vége, h csak a hibákat, a hiányzó dolgokat látjátok, és végül szakítotok. És gondolom nem ez lenne a cél.

2011. jan. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!