Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehetne tenni, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne tenni, hogy ne veszekedjünk? Kinek adnál te igazat?

Figyelt kérdés

Megpróbálok gyors lenni, mert telefonról írok. Szóval az egyik barátnőm beleszeretett abba a fiúba, akit két éve rettenetesen szereletek. Nos, viszonylag már belenyugodtam a dologba, elfogadtam, megbeszéltük, hogy tiszta lappal kezdünk, és soha többé nem beszélünk arról a srácról egymás előtt. A probléma abból adódott, hogy ugye az egyetlen elv, amihez mindenképp ragaszkodom, hogy nem találkozhatnak egymással. (életükben háromszor látták egymást, akkor szeretett bele a lány, amikor a fiú rádőlt a vállára horrorfilm közben. A másik, meghogy neki is van/volt egy ugyanilyen hatalmas nagy szerelme, akit alapból soha az életben még csak pofán sem lenne megközelíteni) A kompromisszum miatt annyit engedtem az elvemből, hogy nyilvános rendezvényeken ha mind a ketten eljönnek, láthatják egymást, de többet tényleg nem akarok. Először még elfogadta, de utána egyre többet foglalkozott vele, mostanra már annyira idegesíti a dolog, hogy veszekedésik fajul a dolog. Mind a ketten ugyanazokat mondjuk el mindig, egyikünk sem tudja elfogadni egymás igazát, így megegyezni sem tudunk egymással. Az én indokaim: - Ó, ha találkoznának egymással, 100%, hogy jobban beleszeletne, ami csak neki lenne rossz, na meg persze nekem. Ezt a barátnőm is elismerte, mert neki ugye volt nemrég alkalma jobban megismerni őt, és hát igazat adott nekem a fiú kisugárzásával kapcsolatban. Amit erre a csaj mond: honnan a *káromkodás*-ból tudjuk mi, hogy jobban bele fog zúgni ő, és ha mégis, mi van akkor? ... - A másik meg az, hogy biztosan ott helyben bőgném el magam, ha valami kis gesztust is gyakorolna a fiú a barátomra, ami még el is képzelhető. Ő a gyenge pontom, és ezzel a lány is tökéletesen tisztában van, de nem érdekli őt. A csaj indokai: - Mégis hogyan esne nekem, ha eltiltanának, és olyan helyzetben lennék, mint ő? Nos, akárhányszor belegondolok, sehogy. Soha az életben nem tudnék beleszeretni az egyik legjobb barátom gyenge pontjába, és ha béna módon nem sikerülne megállnom, senkinek sem mondanám el, hogy ne legyen belőle konfliktus, ha meg mégis, akkor is büszkén viselném a következményeit. - A másik meg az volt, hogy nem akar a srác miatt kimaradni minden összejövetelből, mert akkor biztosan nem hívjuk el. Ez butaság, mert legtöbbször nem is velük talizom a fiúval, a ritka alkalmakat meg megígértem neki, hogy mindenképp akkor fogom szervezni, amikor neki is más programja van.

Nos, ennyi. Mit a véleményetek? Mit tehetnék az ellen, hogy ne veszekedjünk? Van egyáltalán megoldás?


2011. máj. 16. 16:15
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja, és azt kihagytam, hogy a fiú tudja, hogy szeretjük őt, nagyon is. Nem akar egyelőre senkitől sem kapcsolatot.
2011. máj. 16. 16:17
 2/8 A kérdező kommentje:
Hoppá, egy másik jó barátnőmről volt szó, aki elismerte az igazamat, nem a főszereplőről.
2011. máj. 16. 16:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Vagy is a srác csak a barátotok akarna lenni és az a lány ha a barátnőd ne veszekedjetek már 1 fiú miatt és az nem baj ha neki is megtetszett nem tehet róla mindenki más ez a véleményem egyszerűen beszéljétek meg mi fáj a másiknak kettesben így megmenthetitek a barátságotokat ez a megoldás
2011. máj. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Első: Igen, a fiú is azt az egyet kérte, hogy ne veszekedjünk miatta, de éppen ez az, hogy ebben a találkozós hülyeségnek nem tudunk megegyezni, és ez nagyon rossz. A veszekedések is csak ilyen kisebbek, de sajnos egyre gyakoribbak.
2011. máj. 16. 16:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is volt anno olyan amikor meg fiatalabb voltam joval hogy ketten voltunk szerelmesek egy sracba a baratnömmel. Nem volt belöle gond, merthogy a srac egyikunktöl sem akart semmit sem. En kifaggatnam a pasit hogy megis kijön be neki, ha a baratnöd akkor hagynam had legyenek boldogok, ha meg te akkor nincs miert aggodni. ha meg egyikötök sem, akkor tök mindegy! Ha erdekli a csaj akkor ugyis megtalalja az utjat hogy beszeljen vele.
2011. máj. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy tökmindegy, de olyan rettenetes az a rossz tulajdonságom, hogy önző, és féltékeny vagyok a barátnőmre a fiú miatt. Elgyengít a gondolat, hogyha jóban lesznek, akkor egyre többet fognak beszélgetni tudtom kívűl, találkozgatni, stb. mert a lány a szerelem miatt csak az ő társoságát fogja keresni. Talán majd kinővöm. =(
2011. máj. 16. 16:45
 7/8 A kérdező kommentje:
Kérem, írjatok még válaszokat! =(
2011. máj. 18. 19:40
 8/8 anonim ***** válasza:
Na mi törtent azota?
2011. jún. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!