Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mondanátok nekem olyan neveket...

Mondanátok nekem olyan neveket, amit soha nem adnátok a gyereketeknek, és olyat is ami nagyon tetszik?

Figyelt kérdés

Ami nem tetszik: Gizella, Jolán, Erika, Judit, Klaudia, Erzsébet, Regina


Kedvenc: ( inkább spanyolos hangzású neveket szeretem) Lorena, Lia,Bonita,


2011. jan. 14. 16:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%
A Taksony, nah hat az valami szornyu nev, illetve nekem tetszik az Amanda, Pierre, Jean...
2011. jan. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
89%

Amit nem adnék: Judit, Csilla, Anita, Géza, Béla,

A kedvencem: Lia :)

2011. jan. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Taksony_Takony jut eszmbe róla.

Esmeralda és társai,Napsugár és társai,Málna és társai,Vendel,Erzsébet,Katalin,Margit,Terézia.

Béla,József,Gusztáv,Armando.

2011. jan. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%

Anasztázia!

A húgom osztálytársát így hívják, és a mi a leggázabb, hogy Tázinak becézik!

2011. jan. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%
nem tetszik? pista, marianna, annamari, irén, jenő, barbara, izaura, dzsenifer,
2011. jan. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%

Előző vagyok,amik tetszenek:Fiderika,Veronika,

Mírjam,Leticia,Kristóf,Félix,Adorján,Ádám

Marissa,Melissa...

2011. jan. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
28%
No, nekem ezek sem tetszenek. Amit végképp nem adnék a gyerekemnek, azok a most divatos nevek, Bence, Dániel,Bendegúz, Jeniffer, Henrietta,Bernadett,Rozina. Az én fiamat, György Viktornak Hívják, az ő fiait: György Farkas-nak, és László Istvánnak, a két nagypapa után. Nekem tetszik a nevük. Illik is rájuk, de nézd meg a www. ezo.hu-n, a névmisztika programot, hogy választani tudj.
2011. jan. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
78%
Nem mondok kedvenceket, de amit nem adnék: Nintendó, Márió, Brendon, Afrodité. Valamint bármilyen angol név magyarosítva: Dzsenifer, Brájen..stb. Kedvencem meg nem nagyon van, lányból az Emma nagyon tetszik, de nem tudom adnám-e a lányomnak.
2011. jan. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :-)
2011. jan. 14. 16:13
 10/15 anonim ***** válasza:
47%

Nem tetszik az összes mostanában magyarosított név, pl: Zsáklin, Dzsásztin, Dzsennifer, Meláni, Tifani, Brendon, Brájen, Kevin, Seron, nem is beszélve a szappanopera nevekről, pl Szamanta..

Ami tetszik: Ákos, Ádám, Andor, Levente, Lilla, Teodóra, Tímea és a különleges régi magyar nevek (nem az István és társai, hanem inkább Zsombor, Léla..)

2011. jan. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!