Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 évesen gáz mindennap...

18 évesen gáz mindennap öltönyben járni?

Figyelt kérdés
Ahogy itt tartják "apuci kicsi fia" vagyok. Egy ideje már tevékenykedem a cégénél, ha májusban leérettségiztem akkor ott fogok "dolgozni". Eléggé bejön ez az üzletemberes megjelenés, meg azt akarom, hogy felfigyeljenek rám. Szerintetek nem gáz ennyi idősen ilyenben menőzni?
2011. jan. 15. 14:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Menőzni, azaz nagyképűsködni gáz... De normálisan viselni, és vinni valamire ebben a szerkóban, az dícséretes! :)
2011. jan. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%

ha öltönyben vagy az nem menőzés

de szerintem nem gáz

2011. jan. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem, ha a munkakör is megköveteli. Tehát ha a tescoban tologatod a kocsikat, akkor ne, de ha üzletember vagy, akkor járj öltönyben, hülyén is néznél ki mondjuk farmerban. Persze nem csak a ruha számít, ha kifiús vagy, és mondjuk úgy nézel ki, mint egy 12 éves, akkor kicsit furán fog hatni - de az öltöny akkor is a "munkaruhád", tehát szinte kötelező abban járnod.
2011. jan. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%
nekem bejönne:)
2011. jan. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%
nekem is van egy ilyen évfolyam társam:D prezi a neve:P
2011. jan. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
De érdemi munkát nem nagyon kell csinálnom, ugorj el ide, hozd el ezt, stb.
2011. jan. 15. 15:07
 7/17 tetris ***** válasza:
64%
Olajos munkásruhában jobban éreznéd magad?
2011. jan. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem nem gáz. Elegánsan járni, csinosan öltözni miért lenne gáz? Az én 14 éves fiam is minden nap így jár iskolába, imádják a tanárok és az osztálytársak a megjelenését, mindig azt mondják, hogy kész úriember. Mondjuk, nálunk ez a nevelőapja hatása szerintem, akire szeretne hasonlítani. Inkább járjon így, mint fekete cuccban tetőtől talpig vagy szakadt gatyában. Ez nekem is jobban bejön.
2011. jan. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
86%
"De érdemi munkát nem nagyon kell csinálnom, ugorj el ide, hozd el ezt, stb.' akkor szerintem nem akinek nem kell ügyfelekkel tárgyalnia és mindig öltönyben jár az olyan hibbantnak tűnik (van az utcánkban egy fazon aki öltönyben sétáltatja a kutyáját én nem hiszem, hogy ne tudna átöltözni mielőtt leviszi) és a munkatársaid is gyereknek fognak nézni aki éppen apu-t játszik.
2011. jan. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

wow, dehogy gáz, nekem tökre bejön :)

18/L

2011. jan. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!