Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 évesen gáz mindennap...

18 évesen gáz mindennap öltönyben járni?

Figyelt kérdés
Ahogy itt tartják "apuci kicsi fia" vagyok. Egy ideje már tevékenykedem a cégénél, ha májusban leérettségiztem akkor ott fogok "dolgozni". Eléggé bejön ez az üzletemberes megjelenés, meg azt akarom, hogy felfigyeljenek rám. Szerintetek nem gáz ennyi idősen ilyenben menőzni?
2011. jan. 15. 14:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az öltöny egy kulturált viselet, és dicséretes, hogy dolgozni fogsz :) Egy öltönyös pasi felkelti a nők figyelmét, én spec imádom őket, mennek mellettem az aktatáskájukkal, nekem meg csorog a nyálam :D Szóval nyugi, semmi gáz nincs ebben.

Menj el közgazdásznak tanulni, biztosan élveznéd :)

2011. jan. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nem gáz, mivel a munkakör ezt megigényli. Viszont ne ezzel akarj kitünni a tömegből hanem az eszeddel. Megkérdezhetem, hogy egyébként mit csinálsz annál a cégnél?


L/19

2011. jan. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem a zakó-póló-farmer kombináció az arany középút, laza, mégis elegáns, nem túl komoly, mégse linkócis.
2011. jan. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
64%

nekem így elsőre nem szimpatikusak az olyan emberek, akiknek minden az ölükbe hullik, csak úgy szimplán, nem dolgoztak meg semmiért, de mindenük megvan, közbe szart sem tudnak semmiről, csak szórják a pénzt...

munkába járni nem lenne gáz öltöny egyáltalán, de azon kívül én annak gondolom, mert az már nagyképűség, beképzeltség, és az hogy lenézed a másikat

2011. jan. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Mások hogy öltöznek a cégnél? Ha mindenki elegáns, akkor te is legyél az, de ha mindenki tök szakadt meg koszos, mert mondjuk egy autószerelő műhelyről beszélünk, akkor ki fognak röhögni, de nem is kicsit.

Felfigyeljenek rád... Bocsi, de a szaladj ezért, meg azért munkánál, miért akarod, hogy rád figyeljen mindenki? Menő sajnos nem leszel tőle, csupán apuci kicsi fia, aki fontosabbnak képzeli magát mindenkinél. Én a helyedben elvegyülni próbálnék a kitűnés helyett. Ha valamivel ki akarsz tűnni, akkor az a munkavégzés legyen, ne öltözék/viselkedés/apué a cég

2011. jan. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem a ruha (t)eszi az embert!
2011. jan. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
szerintem csak akkor lehet gáz ha az elegáns öltöny egy éretlen kisfiút rejt ;)
2011. jan. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!