Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám ordibál, ha a gépéhez...

Apám ordibál, ha a gépéhez 'rosszul' nyúlok, vagy ha gyorsan meg kell néznem valamit a neten, és az ő gépe van bekapcsolva, és két weblapért nem akarom a gépemet bekapcsolni. Normális?

Figyelt kérdés
2011. jan. 17. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Én sem engedem, hogy a párom piszkálja a gépem, mert vannak rajta kompromittáló dolgok. Mindenki buzgálkodjon csak a sajátján.
2011. jan. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én megértem apádat

én is így szoktam reagálni

ha elveszik valami fontos dolog vagy bármi akkor qrva ideges lennék

van sajátod, kapcsold be azt

sajnos mást nem tehetsz

2011. jan. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jo, igaz, hogy nem kene ordibalni, de ertheto valamilyen szinten.

En sem nyulok anyam gepehez, mert neki is a munkaja soran kello fontos dokumentumok, illetve a tanulasahoz segedanyagok vannak rajta. De cserebe o sem nyul az enyemhez, mivel nekem is, ha elvesznenek az egyetemi jegyzeteim, akar egy felrekattintas miatt, nagyon ideges lennek.

A nethasznalat kozben elveszett jelszavakrol (pl. ELMU, banki) meg nem is beszelve.

20/L

2011. jan. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Alapvető dolog (nálam legalábbis) hogy más gépéhez NEM nyúlunk, amíg arra külön engedélyt nem kapunk. Se én máséhoz, se senki más az enyémhez.
2011. jan. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!