Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha fültanuja...

Mit tennétek ha fültanuja lennétek hogy flörtöl a férjetek egy lánnyal? ő nem tudta hogy hallom bekapcsolva maradt a teloja és végighallgattam

Figyelt kérdés
2011. febr. 11. 18:34
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
megkérdezném tőle, hogy akar-e menni vagy jó neki itthon? mégis mire volt ez jó? szeret-e? stb.. és nézzen magába, gondolkodjon el és később válaszoljon ha jól átgondolta.
2011. febr. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
AZONNAL szóvá tenném. Nem hagynám magamban érlelődni a rossz érzést. Meglátod, hogy reagál, simán lehet, hogy csak unatkozott :)
2011. febr. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Mit mit... hát számonkérném...mellesleg az se mindegy hogy hány éves az a lány a férjedhez képest, mert ha még fiatal kis zsenge akkor még azért is leszídnám a férjem hogy fiatalok után kajtat, ahelyett hogy velem a feleségével törődne. Bár ugyanez igaz akkor is ha idősebb hölgyről van szó.

És hogy érted azt kérdező, hogy bekapcsolva maradt a mobilja és így hallottad?

2011. febr. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
73%
Ha csak flörtöl semmi baj, de azért én is hagynám elgondolkozni rajta.
2011. febr. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
fiatal csajjal. Úgy hogy mikor "letette" a mobilt nem nyomta ki gondolom csak letette. ez nála előfordul többször kihallgattam már. de ez most durva volt ki vagyok borulva
2011. febr. 11. 18:40
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
akkor meg ne itt tétlenkedj, menj oda a férjedhez vágj le egy taslit és kérd számon, mert ha ezt hagyod csak rosszabb lesz! én a helyedbe olyan balhét csapnék, hogy többet eszébe nem jutna férre kacsingatni...nahát ilyet:D
2011. febr. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
JA DE AKKOR INNENTÖL MEG SOSE tudom majd lehallgatni mert figyelni fog rá
2011. febr. 11. 18:57
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

miért kellene lehallgatni? gondolom nem tudsz odaállítani mellé valakit, hogy a nap 24 órájában figyelje?! ha meg akar csalni úgyis talál rá lehetőséget. emiatt felesleges lenne nem számonkérni, ha ez a rosszérzés benned marad csak árthat. beszéld meg vele mindenképpen, a kérdés csak az hogy milyen "formában"

persze ez csak az én véleményem.

2011. febr. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
77%

Sajnálom. A részemről, már valahol itt meghalna a dolog, vagyis a bizalom. Ha szólok, utána figyelni fog, ne bukjon le többet, ha nem szólok magamat idegesíteném. De a bizalom az már messze%!!!

Azért jó lenne tudni mit hallottál................

2011. febr. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

És mit hallottál, mit mondott a lánynak?

Én azért most már (tudom, nem szép dolog, DE)körbenéznék a férjem dolgai között.

Csak aztán szembesíteném, ha tényleg találok valami bizonyítékot.

Amúgy minden férfi szeret ilyeneket csinálni, udvarolni más nőkkel, ez még nem jelent semmit.Nekem is kollégáim mindig udvarolnak,(jajj, de szép vagy, szép a szemed, de jól áll ez a ruha, stb, kicsit durvábbak is vannak) párom is tudja,nincsen ebből semmi probléma, mindig elmondom neki, meg egy helyen dolgozunk.Letudja annyival a durvábbakat, hogy jó nagy bunkó az illető, meg én is, nem kell felvenni szerintem.

Viszont akkor van gáz, ha a lány is viszonozza.

Szóval szerintem csak a férjed is férfiból van, megházasodott nem pedig megvakult :).

Ha tényleg csak a tetszését fejezi ki, és nem érdeklődik komolyabban,akkor semmi baj.

2011. febr. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!