Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A te pasid mennyi idősen...

A te pasid mennyi idősen szerzett jogsit? Már én érzem hülyén magam, ez gáz?

Figyelt kérdés

az o.társnőim pasijának van kocsija és mindig értük jönnek...már irigylem őket.

az én pasim 20éves és nincs jogsija majd most fogja csinálni az 1.fizujából.

a csajok meg állandóan verik a nyálukat, h ők menők mi meg hévezünk o.O


2011. jan. 18. 17:20
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
91%
Na és? Ha ennyire zavar keress olyan pasit, akinek van. De a helyedben nagy ívben lesz@rnám, h mit mondanak a hévre.
2011. jan. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
94%

te nagyon buta vagy :S

nem értem hogy ez miért számít menőnek

és amúgy meg kit érdekel, hogy a csajok ilyen kis ostobák, hogy erre verik a nyálukat?

legalább nem fog a pasid közlekedési balesetet okozni.

2011. jan. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
94%
Ne haragudj, de nagyon gyerek vagy még.
2011. jan. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 Gishart ***** válasza:
95%

1. Nekem van jogsim kb 3, 3 és fél éve, pedig még csak 20 vagyok. Még sem veremn a nyálam. Mondjuk én motorban utazom:D De sztem nem attól jó valaki, hogy kocsija van. Én pl sokkal jobban szerettem kimenni bnőmhöz, mint hogy bepattanok kocsiba azt elhozom. Másrészt amikor mondják, hogy motorral nem lehet fuvarozni, arra azt mondom, hogy kocsival meg nem lehet kikerülni a dugót.

Szal ne az legyen a célpont, hogy van e kocsija vagy nincs. Valaki nem teheti meg, hogy jogsija legyen. Akkor ő most kevesebbet ér? Nemáááááá

2011. jan. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
91%
Micsoda probléma:)) mi lenne ha te szereznéd meg a jogsit és vennél egy kocsit, és fuvaroznád a pasid?? Hm??
2011. jan. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
93%
Most komolyan fel tudod magad húzni az ilyeneken? Ahogy azt az első is mondja, nem kell velük foglalkozni. Mellesleg szerintem még mindig többen utaznak tömegközlekedéssel, mint autóval, szóval menőbb vagy. :D
2011. jan. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
96%
ÁÁÁ a kérdező még biztos fiatal a jogsihoz. Mert ilyen hülyeségeken biztos hogy nem 18 évesek problémáznak...
2011. jan. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
63%
A pasimnak évek óta van jogsija, de még egyetemre jár, a szülei meg a 100 ft-os utakon is variálnak vele, szóval én sem nagyon veszem hasznát... sajnos a kocsi nem a sajátja, egy ideig nem is lesz neki saját, szóval addig szívás. :S Ő 23, én 19... lehet nekem előbb vesznek... :D Amúgy sima fizuból, szülői segítség nélkül a barátnőd pasijainak sem lenne szerintem még. Hány évesek azok a srácok?
2011. jan. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
93%

A bringásfiúknak jobb fenekük van! A békávézós változó fittségű, de az autósok meg előbb-utóbb elhíznak.

;-)

Inkább bringás pasit keress!

2011. jan. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%

ne foglalkozz másokkal.

A barátomnak sincs kocsija se jogsija.. még sem érdekel.. habár ő átment az elsősegélyen meg a kresszen csak a forgalmin bukott meg kb 1 éve és nem tervezi hogy ujra elkezdje.. és 19 éves.. szóval nyugi:)

2011. jan. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!