Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok a helyemben...

Mit gondolnátok a helyemben az unokatesómról? El akarom adni a kertészeti kisgépemet ( 200. 000 Ft), szerzett rá vevőt, és mikor viccesen megkérdeztem hogy mennyi jutalékot kér, rávágta hogy 60. 000 et.

Figyelt kérdés
Egyik részről segített, de most nagyon nagy ellenérzés van bennem. Azért adom el, mert meg vagyok szorulva.
2009. dec. 26. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

azt, hogy egy pénzéhes, álomvilágban élő r.ohadék.


nem is adnék neki annyit, ha megsértődik, csak sértődjön.


kb. 20 000-et adnék.

2009. dec. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Remélem,hpgy viccelt.Különben is általában 10 % jutalékot szoktak kérni.
2009. dec. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
85%
20 e et adjál neki, ha nem tetszik neki az ő baja.
2009. dec. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem sem gondolta komolyan.De ha megis, akkor nagyon igaz az a mondas,hogy a baratokat megvalasztjuk,a rokonok meg adatnak.
2009. dec. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%

Hát ezt tisztázni kellett volna előtte.

Ha tényleg igy gondolja akkor még visszaléphetsz és megmondhatod h nem azért adod el h jotékonykodj belőle .

Felrakod a netre és hamar eltudod adni.

Ne add el magad Te is.

Akármennyire rá vagy szorulva ,legyen benned büszkeség!

2009. dec. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
Ha Te viccből kérdezted meg, akkor az ő válaszát miért veszed ilyen halál komolyan?
2009. dec. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
77%
Élelmes és vicces. De tényleg, te vicceskedhetsz, de az esetleges őszinte válasz már fáj?
2009. dec. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!